Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AMYŚLISZMASZ

Pleszew. Parking Lidla przy ul. Kaliskiej będzie płatny?

› Aktualności 7 miesięcy temu    29.10.2019
Redakcja
komentarzy 74 ocen 2 / 100%
A A A
Takie wiadomości otrzymały osoby pozostawiające swoje pojazdy na dłużej na prywatnym parkingu LidlaTakie wiadomości otrzymały osoby pozostawiające swoje pojazdy na dłużej na prywatnym parkingu Lidla

Pleszew. - Lidl zamierza w niedługim czasie wprowadzić bilety za dłuższe korzystanie z ich parkingu w centrum miasta - taka wieść gruchnęła w Pleszewie. Mieszkańcy, którzy zostawiają tam swoje pojazdy na co najmniej kilka godzin - już otrzymują za wycieraczkami wiadomości, że parking jest prywatny i nie należy na nim zostawiać aut. Ludzie nie kryją frustracji. - Teraz to już w ogóle nie będzie można w centrum zaparkować! - mówią wprost.

 

Zdecydowana większość osób, która pracuje w okolicach centrum miasta - korzystała do tej pory z parkingu Lidla przy ul. Kaliskiej. - Z jednej strony to jest wygoda - bo przed pracą robię tam zakupy na śniadanie, z drugiej po prostu konieczność - bo nigdzie indziej darmowego miejsca nie ma - komentuje nam jeden z pleszewian. To jak ten parking jest potrzebny - widać choćby, gdy jest pogrzeb po pobliskim cmentarzu. – Nie wiem, gdzie tyle osób by się w centrum zatrzymało - dodaje kolejna osoba.

Ludzie wprost zaznaczają, że innej możliwości na dłuższe pozostawienie w centrum auta - po prostu nie ma. - Owszem, ktoś powie: jest strefa, zapłać sobie i stój. Tylko, że nawet jakbym chciała, to i tak ta strefa jest wiecznie zajęta. Jak chcę zrobić zakupy bezpośrednio na Rynku to nieraz krążę jak głupia wokół szukając, czy ktoś nie wyjedzie - opowiada jedna z pleszewianek.

Możliwości darmowego parkingu są w centrum jeszcze dwie, ale - jak narzekają ludzie - już od wczesnego rana trzeba mieć wiele szczęścia, by trafić na wolne miejsce. Większość pozostawiała więc swoje pojazdy właśnie na parkingu przy ul. Kaliskiej. Niedawno za wycieraczki aut, które stoją na parkingu przez wiele godzin zaczęły jednak trafiać wiadomości, że parking jest prywatny. Nieoficjalnie krąży także informacja, że w przyszłości wprowadzone mogą zostać opłaty za dłuższe - niż czas zakupów - parkowanie.

ZAPYTALIŚMY O SPRAWĘ ZARÓWNO PRZEDSTAWICIELI SIECI, STARE ORAZ NOWE WŁADZE PLESZEWA. CO NAM ODPOWIEDZIANO?

SZERZEJ PRZECZYTASZ O WSZYSTKIM W AKTUALNYM PAPIEROWYM WYDANIU "ŻYCIA PLESZEWA". 

Czy korzystasz na co dzień z parkingu Lidla?

ankieta dodana 29.10.2019, ilość wszystkich głosów: 207
TAK
16%
NIE
84%
+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (74)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ John
7 miesięcy temu ocena: 100%  74
Ciekawy jestem reakcji wlodarzy miasta na poniższe wypowiedzi internautów. Stał się wielki problem, który trzeba rozwiązać. Ciekawe jak zostanie rozwiązany.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ l
7 miesięcy temu ocena: 25%  73
nie ma parkingu nie ma zysku bo ja tam juz nic nie kupie pa..pa
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ela
7 miesięcy temu ocena: 100%  72
A komu Ty łaskę robisz, że nie będziesz w Lidlu kupował ? - "I" Najlepiej rób je w polskim markecie.
~ Sprawiedliwości !
7 miesięcy temu ocena: 100%  71
Niezwykle trafny jest komentarz "baranek show". Parkingi płatne powinny być na terenie całego miasta, a nie tylko w jego części. W ten sposób są poszkodowani ci, mieszkańcy, którzy w tej strefie zamieszkują, gdyż zmusza się ich do płacenia za parkowanie przed swoim domem.Ulice i chodniki są terenem publicznym i jeżeli traktuje się je jako parking dla samochodów, powinno się wnosić opłatę. Nie chcesz parkować na ulicy, a masz podwórko, tam zaparkuj. Sprawa parkowania na ulicach powinna być jednym z priorytetów obecnego pana Burmistrza i Rady Miasta. Domagajmy się sprawiedliwego traktowania wszystkich mieszkańców.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Klientka Lidla
7 miesięcy temu ocena: 47%  70
Prawda jest taka, że jak jest pogrzeb to klient na parkingu Lidla miejsca nie znajdzie. Parking nie jest dla cmentarza tylko dla klientów, którzy po pracy chcą zrobić zakupy
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ olo
7 miesięcy temu ocena: 100%  69
Bardzo dobra decyzja. Popieram, skończy się wreszcie blokowanie przejazdu!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ bodzio
7 miesięcy temu ocena: 53%  68
Niech zrobią tak jak przy Netto.Postawili parkometr i dlatego osobiście tam nie jeżdżę bo zaparkuje się na końcu parkingu trzeba iść do parkomatu po bilet, z biletem do auta i z powrotem na zakupy.Lidl ma większy parking więc spacery będą dłuższe.Żeby czasami się na ty nie pwwrzejechali i nie stracili części klientów.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Miras
7 miesięcy temu ocena: 84%  67
Co Ty Bodzio tak martwisz się o Niemca ? Czyżbyś miał dziadka służącego w Wermachcie ?
~ Lis
7 miesięcy temu ocena: 100%  66
Jedna zasada, nic za darmo........jak najbardziej parking płatny
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ford fiesta
7 miesięcy temu ocena: 94%  65
My tutaj sobie bla bla bla, a pan burmistrz milczy co oznacza że ma nas w ....
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Pleszewianin25
7 miesięcy temu ocena: 0%  64
Może robimy akcje jak uczniowie co szli do żabki i do lidla i wszyscy co mają auta, pojedziemy na parking zajmiemy wszystkie miejsca parkingowe i zostawimy je na kilka godzin? Od razu im się odechce kartek za wycieraczki kłaść
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Łuki
7 miesięcy temu ocena: 100%  63
Tylko po co?
~ Łukasz
7 miesięcy temu ocena: 95%  62
Decyzja Lidla w Pleszewie pokazała największa słabość mieszkańców Pleszewa i okolic nie mogę się nadziwić, ile samochodów jest w tym mieście i jak ludzie są związani ze swoimi autami (bo trzeba się pokazać w nowym aucie, żeby nie męczyć młodych zgrabnych nóg i wjedźmy pod sam sklep). Poznań to może zbyt duże miasto do porównania ale tam mnóstwo ludzi nie korzysta z auta lub zostawia samochody gdzieś dalej i zwyczajnie idzie lub jedzie komunikacją miejską (tylko nie krzyczeć, ze w Pleszewie nie ma komunikacji, bo przy małych rozmiarach miasta nie jest ona potrzebna dla większości ludzi, bo nie każdy jest emerytem, rencistą, inwalidą i nie może przejść kilkuset metrów żeby kupić kosmetyki w Rossman). Bardzo dobra decyzja i jestem za ograniczeniem ruchu w mieście i zamknięciem przynajmniej części rynku, bo tam gdzie jest wielkie rondo wokół ratusza nigdy nie będzie fajnym miejscem do posiedzenia ze znajomymi w ogródku piwnym czy organizacji np. kina plenerowego. Pozdrawiam zmotoryzowanych
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ SOS
7 miesięcy temu ocena: 100%  61
Do Roberta - komentarz "Uwaga" jest jak najbardziej na miejscu, po prostu wysyła on/ona/ sygnał ostrzegawczy. Przysłowie mówi: dmuchać na zimne. Nigdy nie można być pewnym, że technika w samochodzie zawiedzie, albo kierowca jedzie na cyku. Zagrożenia wjazdu w ogródek są dwa, jedno wjazd w Rynek z ul. Poznańskiej, drugie wjazd z Rynku w ul. Poznańską. Czy naprawdę musi stać się tragedia ? Pomyślmy trzeźwo. .
~ iwa
7 miesięcy temu ocena: 75%  60
na rynku nie ma ronda zaden znak o tym nie informuje
~ Robert
7 miesięcy temu ocena: 0%  59
Uwaga! Ty jesteś nienormalny nie pisząc je......skąd u Ciebie takie katastroficzne podejście.
~ Uwaga !
7 miesięcy temu ocena: 100%  58
A propos ogródków piwnych w Rynku. Jest taki jeden usytuowany przy kawiarni "Karafka", Ostrzegam władze miasta, bo one wydały zgodę na takowy przed ewentualną tragedią jaka może się w tym miejscu wydarzyć Oby to się nigdy nie stało, ale wydaje mi się, że może to być kwestia czasu. gdy w ogródek wjedzie samochód, a dalej ciąg jest do przewidzenia.,.. Urzędnik, który wydał zgodę na istnienie tego ogródka powinien zostać odwołany.Dziwię się właścicielowi, że zysk przyćmiewa mu trzeźwą ocenę zagrożenia konsumentów. Tym ostatnim także się dziwię, że nie dostrzegają zagrożenie przebywając w tym miejscu. Śmiej twierdzić, że jest to najbardziej niebezpieczne miejsce w mieście i jednocześnie najbardziej zasmrodzone smogiem.
~ Śliwa
7 miesięcy temu ocena: 30%  57
Gościu! W Poznaniu jest wiele linii tramwajowych i autobusowych co jeżdżą z częstotliwością co 5 do 30 minut. Nie porównuj Pleszewa do Poznania. Poznań ma porównywalną powierzchnię do całego powiatu pleszewskiego. W Pleszewie najwięcej połączeń (15 w ciągu dnia w jedną stronę) ma tylko linia A do Kalisza i z powrotem, ze średnią częstotliwością odjazdu co 1 godzinę. Pozostałe autobusy mają połączenia z częstotliwością max 2-5 razy w ciągu dnia w jedną stronę, godziny odjazdów "rozstrzelone" w ciągu całego dnia.
~ Urzędnik
7 miesięcy temu ocena: 71%  56
Plebsem to ty jesteś pseudobiznesmenie i to takim o niemiłym zapachu. . Z ciebie biznesmen jak z koziej .... trąba. Prawdziwego biznesmena g.. obchodzi parking przy Lidl,u
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Biznesmen z Pleszewa
7 miesięcy temu ocena: 29%  55
czy plebs już skończył pisać? jak tak to na rower i do roboty, dziś was ostro pogonię
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ktoś
7 miesięcy temu ocena: 100%  54
Teren prywatny, podatek płacą więc z jakiej racji ma być parking za darmo dla tych co idą na miasto lub na cmentarz. W mieście jest ciasno więc musi być płatne i tyle.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Castor
7 miesięcy temu ocena: 73%  53
Zajmijcie się poważnymi tematami, jak np. zanieczyszczenie powietrza na terenie Pleszewa i gminy, a nie prywatnym parkingiem przy jakimś markecie. Ludzie w Pleszewie palą byle czym i byle jak w piecach, smog unosi się nad miastem, że oddychać nie idzie.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ SMOK
7 miesięcy temu ocena: 22%  52
ciekawe czym ty palisz
~ Hrabia z Pleszewa
7 miesięcy temu ocena: 67%  51
Słuchajcie Plebsie! Prawda jest taka, że miejsca parkingowe przy ratuszu mają tylko burmistrz i kilku największych nierobów (czyli osoby na najwyższych stanowiskach) reszta urzędników niższej rangi, ci co odwalają całą robotę parkuje na Starym Targowisku albo jeździ autobusem.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ głos z tłumu
7 miesięcy temu ocena: 80%  50
A dlaczego Stare Targowisko nie jest płatne ? Skandal - panie burmistrzu. Jak tak można ? Nędzą wieje z ratusza, Katastrofa z wyborem burmistrza. widać, że nie daje sobie rady w zarządzaniu miastem.
~ PPL
7 miesięcy temu ocena: 82%  49
Wali mnie to. Burmistrz i kilku największych nierobów też niech kilka razy objeżdżają miasto by zaparkować. Wstyd panie burmistrzu!!!!!!!!!!!
~ wyborca PO
7 miesięcy temu ocena: 88%  48
Jestem gejem i jestem z tego dumny
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Qwer
7 miesięcy temu ocena: 100%  47
Zapewne będzie tak jak w Krotoszynie pod lodem. Odkąd jest płatny to nie ma problemu z zaparkowaniem. Godzina gratis a później 10 zł za każdą następną przez całą dobę. Często sprawdzają. Opłata za brak kwitka 95 zł.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Samochodziarz
7 miesięcy temu ocena: 83%  46
Samochodziarze co tak lamentujecie. Stać was na samochód za kilka, kilkanascie, kilkadziesiąt, kilka set zł, a nie stać was na 2 zł na parking. Nie wygłupiajcię się.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Biznesmen z Pleszewa
7 miesięcy temu ocena: 46%  45
mnie stać tylko nie ma miejsca bo opłaty są za małe, powinno być drożej bo obecnie plebs i bieda zajmuje miejsca parkingowe swoimi tanimi trupami za 500+ i płaci 2 zł a powinno być 20zł wtedy tylko bogaci by parkowali a bieda parkowała by np na baranówku czy przed marszewem i do miasta z buta by szli
~ pleszewiok
7 miesięcy temu ocena: 81%  44
Powinno się wyburzyć ratusz a w jego miejsce postawić piętrowy - podziemno - naziemny parking na 300 samochodów minimum, wtedy handel w mieście by kwitł a tak to tylko marketów będzie przybywać a rodowici pleszewianie jako robole i kasjerki na kasach, bo przecież teraz nie opłaca się otworzyć żadnego sklepu bo wszystko jest w marketach, nawet lumpy, znicze, buty, no wszystko z chin oczywiście
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ktoś
7 miesięcy temu 43
A Ty gdzie kupujesz?
~ usmej se
7 miesięcy temu ocena: 80%  42
Jak wyburzy się ratusz, to gdzie będą pracowali panowie Burmistrzowie i pani Burmistrza,
~ Mieszkanka
7 miesięcy temu ocena: 38%  41
Gdy znajdziesz mieskce gdzies nawet w strefie to licz sie z tym ze pol miasta przejdziezz bo parkomat nieczynny. Musimy parkometry napelniac kasa zeby mogli wygodniej siedzieć na stolkach w urzedach...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ hmm
7 miesięcy temu ocena: 50%  40
Do Dobra maniera - jeśli ktoś chce się wypowiadać to dobrze by miał choć trochę wiedzy a nie paplać co mi ślina na język naniesie bo gadać bez sensu każdy może ale to nie prowadzi do normalnej rozmowy tylko do nie porozumień. Zgadza się że dobrze by było by raz na jakiś czas wypowiedział się ktoś z danego działu/urzędu itp. na forum by rozwiać wątpliwości ale i tak trafi się pełno ludzi którzy i tak będą wiedzieć lepiej.
~ Dobra maniera
7 miesięcy temu ocena: 72%  39
Do hmm --- wg Ciebie czy ci co mają małą wiedzę nie powinni się tutaj wypowiadać ? Tu jest forum, wiec każdy może się wypowiedzieć i ten co ma wiedzę i ten który jej nie ma. W takiej sytuacji odpowiedzi powinni udzielać kompetentne osoby jak rzeczniczka Urzędu Tutaj kłania się również savoir vivre ze strony przedstawicieli p. Burmistrza.
~ hmm
7 miesięcy temu ocena: 93%  38
szkoda by było się wypowiadać ale ... Nigdy nie miałem problemu z parkometrem a często korzystam, z tego co było mówione czy pisane kasa idzie na pokrycie opłat związanych z inwestycją jaką było i jest utrzymanie tejże strefy a nie na wypłaty dla urzędników mimo że jest to jakiś dochód dla Miasta. Szkoda tylko że wypowiadają się tu niektórzy ludzie którzy mają małą wiedze lub nie chcą zagłębić tematu a jedynie powtarzają cos po kimś bez zastanowienia.
~ hmm
7 miesięcy temu ocena: 82%  37
Prawda jest taka że nie brakuje miejsc parkingowych tylko przybywa aut, u mnie w bloku tylko ja mam 1 auto a większość nie licząc emerytów ma od 2 do 4 na MIESZKANIE. Ludzie w innych miastach jest jeszcze gorzej np. Jarocin Kaufland ma biletomatem a samo miasto ma ogromna w porównaniu do Pleszew strefe płatnego parkowania która i tak cały czas jest zajęta. Na szczęście do marketów jadę jak muszę i z regóły z rana. Pozdrawiam wszystkich którzy są za i przeciw. A co do płatnego parkingu dla urzędników nie rozumiem tej nagonki skoro pracodawca udostępnia miejsce parkingowe swoim pracownikom, sam mam miejsce udostępnione przez swojego szefa wraz z kilkoma pracownikami przy strefie płatnego parkowania. Tyle opinii co ludzi a każdego nie zadowolimy szkoda tylko że nie ma normalnej rozmowy nieraz na tych komentarzach.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ dojezdzajacy
7 miesięcy temu ocena: 91%  36
Do właściciel kamienicy - proszę sobie nie żartować ... zanim była strefa płatnego parkowania np. na ulicy poznańskiej co robili mieszkańcy kamienic ? układali sobie skrzynki bo ja tu mieszkam i nie chce mi się wjechać na podwórko, zaraz będą przywozic węgiel który jedzie chyba ze Śląska bo skrzynki stały caly dzień a węgla jak nie było tak nie ma,ja tylko na chwilkę, a druga rzecz mieszkańcy maja symboliczne opłaty miesięczne za parkowanie auta ... zakończę tym wywodem : jeśli kogoś stać na auto powinno stać na opłaty.
~ właściciel kamienicy
7 miesięcy temu ocena: 84%  35
taaa najlepiej udostępnić publiczną własność dla grupki osób by mogły za darmo parkować ale np ja jako właściciel kamienicy nie mogę za darmo sobie stanąć na chodniku i parkować przed domem czy sklepem - MUSZĘ PŁACIĆ bo chodnik nie jest mój ALE mało tego uwaga zimą sytuacja się zmienia nagle zimą muszę odśnieżać chodnik bo niby jest mój i jak się komuś coś stanie to moja wina - TO JEST CHORE
~ TURYSTA
7 miesięcy temu ocena: 83%  34
Kto mi powie gdzie znajduje się grób dziadka Donalda Tuska bo chciałem zapalić znicz na grobie jakiegoś polskiego bohatera.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ...
7 miesięcy temu ocena: 94%  33
Na Sienkiewicza przy byłym Tesco zrobiono parking płatny całodobowo i jakoś nikt tego nie zauważył i nie protestuje ...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ baranek show
7 miesięcy temu ocena: 65%  32
A co do parkingu przy ratuszu to powinna tam być pobierana tak samo opłata za postój tak jak w każdym innym miejscu i każdy powinien mieć prawo tam stanąć nie tylko PAN URZĘDNIK ale także JA idąc po bułki do wzorcowego.... w ogóle to jeśli już wprowadzono taki system to w całym Pleszewie na każdej ulicy postój powinien być płatny nawet na osiedlu Mieszka 1 a także na każdej innej drodze przy każdym domku jednorodzinnym - wtedy będzie sprawiedliwie bo czemu ktoś kto mieszka na kaliskiej ma płacić za to że zaparkuje przed domem a ktoś kto mieszka np przy Mickiewicza już nie? No?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ gregor
5 miesięcy temu ocena: 100%  31
Hola hola. Na Mieszka I teren jest spółdzielni. I to ona decyduje komu wolno parkować a komu nie. Skoro dała tabliczki "parking wyłącznie dla mieszkańców osiedla" i za to pieniędzy nie bierze to jej sprawa.
~ PPL
7 miesięcy temu ocena: 63%  30
Najlepiej to od każdego mieszkańca pobierać opłatę np. po 50 zł co miesiąc (tak profilaktycznie), a na wjazdach do miasta i w każdą ulicę ustawić znaki zakaz ruchu wszelkich pojazdów. Pod znakiem oczywiście tabliczka NIE DOTYCZY PRACOWNIKÓW UMiG.
~ baranek show
7 miesięcy temu ocena: 36%  29
A ja proponuję ustawić budki i szlabany na drogach wjazdowych do miasta i pobierać opłatę za wjazd do miasta (tak jak pobiera się opłatę na autostradzie) każdy kto chce wjechać do miasta płacił by np 20zł i każdorazowo drugie 20zł opłaty parkingowej - pobieranej przy wjeździe, Nie trzeba by było debilnych parkomatów i ludzi którzy chodzą i sprawdzają czy ktoś zapłacił czy nie.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Olinek
7 miesięcy temu ocena: 80%  28
I bardzo dobrze, że będzie płatny bo jedni okupują miejsca po kilka godz a zwyczajni klienci chcąc zrobić zakupy nie mają gdzie zaparkować. Ja mieszkam za szpitalem i niech mi nikt nie rządzi, że jak chce zrobić zakupy w Lidlu to mam zapie.... pieszo. Takie teksty proszę zostawić dla siebie
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Pleszewioki
7 miesięcy temu ocena: 91%  27
Żądamy zlikwidowania przywileju bezpłatnego parkowania pod ratuszem samochodów urzędników z ratusza !!!!! To jest łamanie konstytucyjnych praw obywatelskich - panie burmistrzu A. Ptak. Urzędnik to taki sam człowiek jak spawacz, kasjerka w markecie, policjant, krawcowa z punktu usługowego czy informatyk.Ratuszowy urzędnik także może płacić za miejsce parkowania w strefie płatne jak każdy inny obywatel. Sprawą powinni się zająć radni z Rady Miasta szczególnie pani Elżbieta Hyla - przew. Osiedla nr 5,, w obszarze której znajduje się Rynek, poprzez zgłoszenie odpowiedniej interpelacji.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Stop przywilejom władzy
7 miesięcy temu ocena: 93%  26
Ciekawe czy i jaka będzie reakcja Rady Miasta i Burmistrza na postulat likwidacji parkingu dla urzędników Urzędu Miasta. Będziemy sprawę śledzić.
~ 2 zł.
7 miesięcy temu ocena: 89%  25
Jesteś bezbłędny Rynkowy Parkomacie. Brawo.
~ Windykator
7 miesięcy temu ocena: 75%  24
Nie ładnie panie Rynkowy Parkomat tak kablować. Gdzie pana etyka zawodowa?
~ Rynkowy Parkomat
7 miesięcy temu ocena: 90%  23
Niniejszym informuje, że dotychczas żaden z Państwa Burmistrzostwa Pleszewa nie skorzystał ze świadczonej przez mnie usługi pobierania opłaty za zajęcie miejsca parkingowego.
~ szofer
7 miesięcy temu ocena: 83%  22
Brawo LIDL. A wy samochodziarze możecie się przesiąść na rowery. Będzie w mieście mniej smogu, a co za tym idzie więcej zdrowych ludzi.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ zatroskany smogowicz
7 miesięcy temu 21
wtedy smog przyfrunie znad kalisza, gdzie mają go nadmiar i nic się nie zmieni
~ Hart
7 miesięcy temu ocena: 17%  20
Powstanie lidla.Byl warunek ze bedzie dostepny bezplatny parking i co znow nie pamietacie jelopy wygodnisie
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ szofer
7 miesięcy temu ocena: 100%  19
Tak, był taki warunek i do dzisiaj jest aktualny, Dotyczy on tylko dni około Wszystkich Świętych.
~ Pleszewianin
7 miesięcy temu ocena: 100%  18
Jedynka zamkla wjazd na boisko za co pochwalam dyrekcję lepiej późno niż wcale.To teraz atakują Lidla.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Uczeń
7 miesięcy temu 17
Tak i teraz mają prywatny parking tylko dla znajomych A matki z dziećmi na rękach z parkingu z Lidla w deszczu do szkoły musza zaprowadzić .
~ Ktoś
7 miesięcy temu ocena: 67%  16
Marek masz 500 plus więc nie płacz, a dziesięć razy lepiej byś zrobił jak byś się przeszedł spacerkiem.
~ Marek
7 miesięcy temu ocena: 50%  15
A gdzie mamy stawać ? Miejsca płatne pozajmowane !Parkometr jeden lub dwa na ulicy , na niektórej wcale . Żeby odebrać dzieci wystarczyłoby 15 min , ale nie w praktyce auto zaparkować trzeba się udać po bilecik do parkometru który znajduje się nie wiadomo gdzie, co jakiś czas jeszcze co drugi nie działa no i z 15 minut robi się 30 min czyli 1 zł razy ilość dni w których odbieramy dzieci wychodzi około 23 zł ....o nas nikt nie myśli !
~ Obserwator
7 miesięcy temu ocena: 87%  14
Znam osoby które z poznańskiej z Zielonej itd są na zakupach samochodem.Teraz gdyby nie samochody to niektórzy nie wyszli by z domu.Ja całe życie dźwigam siatki bez samochodu i żyje.Ludzie chorują bo coraz mniej ruchu
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jestem z Kaliskiej
7 miesięcy temu ocena: 100%  13
A ja znam ludzi z Kaliskiej, co do Lidla jadą samochodem /100 m/.
~ samochodziarz
7 miesięcy temu ocena: 90%  12
Niektórzy samochodziarze gdyby mogli wjechać do sklepu, marketu samochodem, robili by zakupy wjeżdżając nim między stoiska. Podobnie do kościoła - między ławki, czy w klatkę schodową pod drzwi mieszkania.
~ Lidl
7 miesięcy temu ocena: 95%  11
W ubiegłym tygodniu o godz 15.30 było tylko 6 wolnych miejsc na całym parkingu a parking do małych nie należy. A na sklepie tylko 1 kasa a klientów prawie wcale.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ***
7 miesięcy temu ocena: 63%  10
Bez przesady że nie ma gdzie zaparkować. Ja za każdym razem robiąc zakupy w Lidlu mam wolne miejsce na parkingu
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ABC
7 miesięcy temu ocena: 98%  9
Tym artykułem robicie wrażenie że to Lidl jest ten zły bo ma a nie da. Parking powinien być płatny. To nie Lidl odpowiada za brak miejsc w Pleszewie. Gdyby Lidl zezwolił na darmowe długie parkowanie to przez 24 godziny na dobę nie dałoby się tam szpilki wcisnąć nie mówiąc o klientach sklepu. No ale z treści artykułu można wysnuć wniosek, że pleszewianom NALEŻY SIĘ, oczywiście ZA DARMO i już, nawet na prywatnym.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ &&&&&&&&
7 miesięcy temu ocena: 89%  8
Rredaktorowie z Zycia Pleszewa lubią podjudzać siejąc ferment.
~ piotr
7 miesięcy temu ocena: 94%  7
niejedno krotnie jadąc na zakupy do Lidla musiałem zrezygnować bo parking pełny , a ogólnie bez przesady że strefa pełna teraz wiadomo bo remonty ale po remoncie płac po byłym PKS będzie prawie pusty
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ewa
7 miesięcy temu ocena: 92%  6
Bardzo dobrze, za każdym razem ja jako klient sklepu mam problem z zaparkowaniem auta z dziećmi, bo co bo pogrzeb?! Bo szkoda niektórym parę groszy na zakupy w rynku?! Parking jest po to by klient mógł zaparkować, a podczas spojrzenie stoją jak święte krowy że nawet czasem dojazd do sklepu jest niemożliwy, bo przejechać ledwo co można jednym pasem.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Pilker
7 miesięcy temu ocena: 45%  5
Jak masz problem to tez parkuj w rynku (jak sie uda) a z dziecmi jezeli pospacerujesz kilkaset metrow nic ci sie nie stanie.Zaraz sie nie zatrzesz.Wygodniara najlepiej swoja fura wjedz pod kase!
~ martę
7 miesięcy temu ocena: 94%  4
No i bardzo dobrze, parkin jeat prywatny, jak chce jechać na zakupy do lidla to nie ma gdzie postwić auta, miasto zrobiło strefę parkowania to ludzie uciekają a oczywistym jest to, że każdy swojej prywatności chroni, Daleko przykładu nie szukać, netto parking jest i do czasu jak nie był płatny to stanąć tam gdzie nie było.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Bum
7 miesięcy temu ocena: 100%  3
Qwerty bardzo fajnie że odpuszczasz sobie zakupy u Niemca. Mam nadzieję, że teraz kupujesz u Polaka
~ Qwerty
7 miesięcy temu ocena: 94%  2
W pełni się z Tobą zgadzam. Ostatnio odpuszczam sobie zakupy w Lidlu bo niestety bywa, że nie ma gdzie zaparkować. Poza tym właściciel parkingu ma prawo do zbierania opłat i dziwię się, że dopiero teraz do tego doszło.
~ PPL
7 miesięcy temu ocena: 79%  1
Urzędasy mają swój parking w rynku. TO IM SIĘ NALEŻY! Cała reszta niech z buta nagina. Nie zawracać głowy .
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji