Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AŁukpol A1 Podstrona
R E K L A M AMICHALSKI RURY

Pleszew. Przyjdź na warsztaty i prelekcję znanego fotografa!

› Aktualności 8 miesięcy temu    20.09.2019
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Pleszew. 28 września w pleszewskiej bibliotece odbędzie się prelekcja podróżnika i fotografa - Pawła Kosickiego - połączona z wystawą fotograficzną klubu "Lokalni Pstrykacze PPL" - pt. "Summer Street". Wcześniej przez kilka godzin odbywać się będą ponadto warsztaty fotograficzne, które poprowadzi właśnie Paweł Kosicki.

 

28 września (w sobotę) od godz. 9.00 do 16.00 w pleszewskiej bibliotece przy ul. Kolejowej odbędą się warsztaty fotograficzne z Pawłem Kosickim - niezależnym fotografem, członkiem Związku Polskich Artystów Fotografików, byłym fotoreporterem magazuny "Wprost" oraz uczestnikiem warsztatów z fotografami agencji Magnum i National Geographic. Wstęp na warsztaty jest wolny.

Ponadto, tego samego dnia - 28 września - o godz. 17.00 biblioteka zaprasza na prelekcję Pawła Kosickiego, która połączona zostanie z wystawą fotograficzną klubu "Lokalni Pstrykacze PPL" - nosi tytuł "Summer Street, czyli Polska i świat w obiektywach Lokalnych Pstrykaczy PPL".

ZOBACZ PLAKATY WYDARZEŃ:

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!