Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Pleszew. Rusza budowa szeregowców przy ul. Kaliskiej

› Aktualności 23 dni temu    5.09.2020
Redakcja
komentarzy 2 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. arch. urzędu

Pleszew. Pleszewskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego rozpoczyna budowę pierwszych szeregowców przy ul. Kaliskiej.

 

 

Przypomnijmy: planowana budowa szeregowców w Pleszewie - która wstrzymana została wcześniej m.in. przez pandemię koronawirusa - znów wraca na tapet. Burmistrz Arkadiusz Ptak zapowiadał jakiś czas temu na naszych łamach „odwieszenie” wspomnianej inwestycji - i budowę pierwszych budynków przy ul. Kaliskiej.

Prezes PTBS także potwierdzał w rozmowie z „Życiem Pleszewa”, że rozpoczęcie prac odbędzie się już niebawem. Na początku chodzi o cztery szeregowce, doeclowo ma ich być 20.

- Docelowo przy ul. Kaliskiej powstanie 20 domków o powierzchni użytkowej od 128 do 155 m². Koszt za m² powierzchni całkowitej bez gruntu to 2.320 zł - informuje burmistrz Pleszewa, Arkadiusz Ptak.

Co ważne – domy są wciąż dostępne - osoby zainteresowane kupnem szeregowca przy ul. Kaliskiej cały czas mogą zgłaszać się do PTBS. Skontaktować można się osobiście w siedzibie na Maliniu lub telefonicznie z Emilią Ziajką, tel. 795 404 285.

Na stronie internetowej PTBS można znaleźć z kolei m.in. szczegółowe rysunki techniczne przyszłych domów (ptbs.pleszew.pl).

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ dziennikarz śledczy amator
22 dni temu ocena: 100%  2
Nie mogę...... a to z powodu dezinformacji jaka panuje na tym portalu. Wyżej Zycie Pleszewa informuje, że budowę szeregowców wstrzymano z powodu ...koronowirusa. Wcześniej zaś, czyli w dniu 18.04.2020 , informacja z godz. 15.00 pod tym linkiem: https://m.zpleszewa.pl/artykul... informuje, że budowę wstrzymano z powodu kosztów, które znacznie przerastały plany. Zadaję pytanie: kto tu kłamie i dezinformuje - Burmistrz czy Zycie Pleszewa?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jan
22 dni temu 1
Chętnie kupię
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji