Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ASIMAR praca

Pleszew. Rysiek Andersz przebiegł z przyjaciółmi swój setny maraton [ZDJĘCIA]

ponad rok temu    12.05.2018
Jakub Nowak
komentarzy 2 ocen 0 / 0%
A A A

Pleszew. Ryszard Andersz przebiegł dziś oficjalnie swój setny maraton w życiu. Na trasie towarzyszyli mu znajomi, przyjaciele, ale także setki innych osób, które po prostu kochają bieganie. Każdy przebiegł tyle, ile chciał. Liczyła się przede wszystkim dobra zabawa i rodzinna atmosfera.

 

Impreza odbyła się na pleszewskich Plantach. W sumie wzięło w niej udział niemal 270 biegaczy z różnych zakątków Polski. Pobiegli zarówno przyjaciele Ryszarda Andersza, ale także inni, którzy po prostu kochają ten sport. Nie zabrakło również prawdziwych zawodowców, którzy zaliczyli w swoim życiu już... kilka setek maratonów. Pojawił się m.in. Ryszard Kałaczyński, rekordzista Guinnessa, który przebiegł 366 maratonów w 366 dni.

Całe wydarzenie było bardzo rodzinne - razem z Ryśkiem biegli zarówno kilkulatkowie jak i ci, którzy mają lat kilkadziesiąt. Na wszystkich uczestników - którzy przebiegli co najmniej jedno dwukilometrowe okrążenie czekały medale. 

Po ostatnim okrążeniu głównego bohatera imprezy nie zabrakło życzeń, kwiatów, tortu oraz oczywiście pucharów.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (2)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Robert
  ponad rok temu ocena: 75%  2
  I co w związku z tym? Ja lubię pić alkohol i piję ktoś inny lubi palić papierosy i je pali i nikt o nas w gazecie nie pisze. A to my wspieramy budżet państwa płacąc podatek od kupionych używek.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ gregor
  ponad rok temu ocena: 100%  1
  Pan Andersz natomiast za niedługi czas na nasz wspólny koszt sprawdzi działanie publicznej służby zdrowia lecząc swoje zniszczone stawy skokowe. ZUpełnie nie pojmuję fenomenu masowego biegania. Każdy wyczynowy sportowiec biegowy kończy tak samo. Smutne, ale prawdziwe. Jeśli ktoś lubi ruch, polecam rower.