Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ASoho A1_04_2020

Pleszew. Sześć firm chce zaprojektować nowe bloki

› Aktualności 7 dni temu    29.07.2020
Redakcja
komentarzy 0 ocen 1 / 0%
A A A

Pleszew. Sześć firm wystartowało w przetargu na stworzenie dokumentacji dla budowy nowych bloków u zbiegu ulic Mieszka I, Stanisława Augusta Poniatowskiego i Władysława Warneńczyka w Pleszewie. Ma ona być gotowa do wiosny przyszłego roku, zaś same bloki staną – jeśli nic nie zakłóci planów inwestora - do końca roku 2022.

 

Warto zaznaczyć, że najniższa oferta w przetargu na opracowanie dokumentacji budowy nowych bloków opiewa na kwotę ok. 230 tys. zł (PTBS w swoim kosztorysie określił maksymalną kwotę na ok. 800 tys. zł).

Pozostaje pytanie: co dalej?

– Po wybraniu wykonawcy dokumentacji powinna być ona gotowa w ciągu siedmiu miesięcy. Potem będzie można ogłosić kolejny przetarg – już na budowę bloków – informuje prezes Pleszewskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego, Artur Stańczyk.

Jak to się ma do terminów? – Jeśli wszystko będzie szło zgodnie z założeniami, to realny pozostaje termin zakończenia budowy na koniec roku 2022 – informuje prezes PTBS.

Jak z kolei wygląda sprawa przyszłych lokatorów? Kiedy będzie gotowa ostateczna lista lokatorów?

PRZECZYTASZ O TYM W NASZYM DODATKU W AKTUALNYM PAPIEROWYM WYDANIU "ŻYCIA PLESZEWA"

+ 0 głosów: 1 (0%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!