Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Pleszew. To była rodzinna niedziela z planszówkami

› Aktualności miesiąc temu    27.08.2020
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Pleszewska biblioteka zorganizowała „Rodzinną niedzielę z planszówkami”.Pleszewska biblioteka zorganizowała „Rodzinną niedzielę z planszówkami”. fot. arch. biblioteki

Pleszew. Pleszewska biblioteka zorganizowała „Rodzinną niedzielę z planszówkami”.

 

 

Młodzież i dorośli mieli okazję zagrać w gry planszowe o tematyce historycznej.

Gry dostosowane były do wieku, do dyspozycji przybyłych była także wydana przez Bibliotekę Publiczną Miasta i Gminy w Pleszewie gra pt. „Pleszewianie na drogach wolności”.

Dodatkowo za każdą przeprowadzoną rozgrywkę można było otrzymać jeden punkt na Karcie Gracza. A dla najbardziej aktywnych uczestników zabawy czekały nagrody.

„Rodzinna niedziela z planszówkami” zorganizowana została w ramach realizacji projektu “Biblioteczne podróże w czasie” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!