Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Pleszew. Uderzyła w hydrant i pozostawiła samochód. Namierzyli ją policjanci

› Aktualności miesiąc temu    10.08.2020
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Pleszew. Kolizja w Pleszewie. W minioną sobotę - 8 sierpnia - na ul. Zygmunta Starego w Pleszewie osoba kierująca renault twingo uderzyła w hydrant i w ogrodzenie jednej z posesji. Po zdarzeniu pozostawiła pojazd, oddalając się z miejsca.

 

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę - 8 sierpnia - ok. 15.35.

- Na ul. Zygmunta Starego, kierowca samochodu marki Renault Twingo stracił panowanie nad pojazdem, a następnie uderzył w hydrant i w ogrodzenie jednej z posesji. Po zdarzeniu, osoba kierująca oddaliła się z miejsca, pozostawiając pojazd - informuje Monika Kołaska, rzecznik prasowy pleszewskiej policji.

Policjanci ustalili dane osoby odpowiedzialnej za to zdarzenie.

Okazała się nią 56-letnia mieszkanka Pleszewa. Policjanci poddali kobietę badaniu na zawartość alkoholu w organizmie. 56-latka miała pół promila alkoholu. Policjanci zatrzymali kobiecie prawo jazdy. W tej sprawie prowadzone jest postępowanie, mające na celu wyjaśnienie dokładnych przyczyn i okoliczności zdarzenia - dodaje rzecznik pleszewskiej policji.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!