Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AMYŚLISZMASZ

Pleszew. Urzędnicy kończą pracę zdalną. Będą jednak pracować w różnych budynkach

› Aktualności 12 dni temu    23.05.2020
Redakcja
komentarzy 5 ocen 0 / 0%
A A A

Pleszew. Urząd w Pleszewie. Od najbliższego poniedziałku - 25 maja - pleszewscy urzędnicy kończą system rotacyjnej pracy zdalnej. Praca odbywać się będzie normalnie, jednak pracownicy urzędu będą porozmieszczani po różnych budynkach.

 

Przypomnijmy: z powodu trwającej pandemii koronawirusa praca w wielu urzędach - w tym w Pleszewie - uległa zmianie. Ograniczone zostały przyjęcia petentów, a sami urzędnicy byli podzieleni - część pracowała na miejscu, część zdalnie w domach.

W Pleszewie niedawno przywrócono przyjęcia interesantów w pełnych godzinach pracy urzędu. Od poniedziałku 25 maja kończy się również praca zdalna.

- Obydwa etapy są już za nami - w tej chwili mieszkańcy przyjmowani są ponownie w normalnych godzinach, a od 25 maja rezygnujemy z pracy zdalnej - przyznaje burmistrz Arkadiusz Ptak

Urzędnicy zostaną jednak podzieleni - praca odbywać się będzie w kilku budynkach.

- Wydziały podzielono - część osób pracować będzie w ratuszu, część w innych budynkach: w Centrum Usług Wspólnych, domu kultury oraz na sali w ZSP nr 2 w Pleszewie. Chodzi o to, by - w razie jakiegoś zdarzenia - sama praca urzędu nie była zagrożona. Trudno określić, jak długo to wszystko potrwa - dlatego musimy być przygotowani na każdy scenariusz - zaznacza burmistrz.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (5)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ anty
8 dni temu ocena: 100%  5
nasadzić drzewa na sienkiewicza i każdemu osobną budkę na drzewie zbudować
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ @2
10 dni temu ocena: 83%  4
Praca zdalna nie jest 100% pracą normalną, w związku z tym wypłata dla takich pracowników powinna być adekwatna - panie burmistrzu czy panie starosto. Powinniście panowie postąpić jak mój szef, który wygnał pracowników na urlop wypoczynkowy dodając, że jak się nie podoba, to możemy sobie iść... /w cholerę - moje/. Na państwowej posadce niestety tak nie jest.Tam obowiązuje zasada- czy się stoi, czy leży....To jest skandaliczne.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ UFO
11 dni temu ocena: 91%  3
Zdalnie to można włączyć telewizor albo uruchomić łaziki marsjańskie - Spirit, Opportunity lub Curiosity a nie kierować człowiekiem urzędnikiem.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Widz
11 dni temu ocena: 82%  2
Mam podobne doświadczenie widząc jak ta praca w domu wygląda. "Pracuje" się może z dwie - trzy godziny, a pensję bierze się za osiem godzin. Taka praca, to złodziejstwo państwa polskiego. W godzinach niby pracy jest się na działce, na zakupach, w lesie, wyleguje się na leżaku w ogrodzie. Praca zdalna to potężna ściema. Gdyby urząd miasta był prywatna instytucja, to właściciel by obniżył wynagrodzenie.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Dom
12 dni temu ocena: 81%  1
Nareszcie. Praca zdalna to wielki pic na wodę. Obserwuję taką pracę u moich domowników, oni sami mówią, że to ściema.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji