Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ASIMAR praca

Pleszew. W domu kultury podsumowali konkursy artystyczne [ZDJĘCIA]

› Aktualności miesiąc temu    2.07.2020
Redakcja
komentarzy 2 ocen 0 / 0%
A A A

Pleszew. W Zajezdni Kultury odbyło się podsumowanie konkursów artystyczncyh zorganizowanych dla młodych mieszkańców Pleszewa.

 

W Zajezdni Kultury odbyło się podsumowanie konkursów: plastycznego zorganizowanego z okazji Dnia Dziecka oraz tych, związanych z orgiami - jeden polegał na złożeniu 50 elementów (prezentowane były swego czasu w internecie przez dyrektora Przemysława Marciniaka), a drugi na złożeniu aż tysiąca żurawi.

Młodzi ludzie wykazali się sporą kreatywnością. Dziś - przed domem kultury - odebrali gratulacje oraz nagrody - upominki w ramach konkursu plastycznego oraz symboliczne czeki do wykorzystania w sklepie ze sprzętem RTV.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (2)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Na pozór nieuprzejmy
  miesiąc temu 2
  Ludzie z ZP !!! Czytanie i pisanie to chyba podstawowa umiejętność w tym fachu? Oto cytat z powyższego artykułu - proszę przeczytać z uwagą: "(...) oraz tych, związanych z orgiami (...)" Nie widziałem, że w Domu Kultury były konkursy z orgiami :D
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Tomekw
  miesiąc temu 1
  może to Pleszewskie BUNGA BUNGA