Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AŁukpol A1 Podstrona
R E K L A M AMICHALSKI RURY

Pleszew. Wiemy, od kiedy na parkingu Lidla będą parkometry

› Aktualności 6 miesięcy temu    4.11.2019
Redakcja
komentarzy 2 ocen 1 / 0%
A A A

Pleszew. Znamy już datę wprowadzenia parkometrów na terenie marketu Lidl przy ul. Kaliskiej w Pleszewie. Sprawa, którą poruszyliśmy na naszych łamach - stała się przyczynkiem do szerokiej dyskusji - o miejscach parkingowych w mieście.

 

Plany wprowadzenia w przyszłości opłat za korzystanie z parkingu marketu sieci Lidl w centrum Pleszewa, poruszyliśmy szeroko w ostatnim wydaniu „Życia Pleszewa”. Przypomnijmy: mieszkańcy, którzy zostawiają tam swoje pojazdy na co najmniej kilka godzin - już teraz zaczęli otrzymywać za wycieraczkami wiadomości, że wspomniany parking jest prywatny i nie należy na nim zostawiać aut.

CZYTAJ TAKŻE: Pleszew. Parking Lidla przy ul. Kaliskiej będzie płatny?

Ludzie nie kryli więc frustracji. - Teraz to już w ogóle nie będzie można w centrum zaparkować! - komentowali rozżaleni. Bo choć możliwości darmowego parkingu są w centrum są jeszcze dwie, to - jak narzekają mieszkańcy - już od wczesnego rana trzeba mieć wiele szczęścia, by trafić na wolne miejsce. A i na płatnej strefie nie jest lepiej. - Owszem, ktoś powie: jest strefa, zapłać sobie i stój. Tylko, że nawet jakbym chciała, to i tak ta strefa jest wiecznie zajęta - opowiadała nam jedna z pleszewianek.

Po opisaniu przez nas sprawy, rozpoczęła się ponadto żywiołowa dyskusja w internecie - dziesiątki osób komentowały wspomniane plany zarówno na naszej stronie zpleszewa.pl jak i na naszym profilu na Facebooku. I - jak się okazuje - bardzo dużo osób popiera wspomniane rozwiązanie. Bo jak komentują nasi internauci - dziś klienci sklepu faktycznie mają nieraz spore kłopoty, by pozostawić tam swój samochód.

- I bardzo dobrze, że będzie płatny parking. Bo jedni okupują miejsca po kilka godzin, a zwyczajni klienci chcąc zrobić zakupy nie mają gdzie zaparkować - komentuje wprost jeden z internautów na zpleszewa.pl.

W międzyczasie otrzymaliśmy ponadto oficjalną odpowiedź sieci Lidl na nasze pytania. Co nam odpisano?

PRZECZYTASZ O TYM WE WTOREK, W NAJBLIŻSZYM PAPIEROWYM WYDANIU "ŻYCIA PLESZEWA"

 

+ 0 głosów: 1 (0%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (4)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Gorący
6 miesięcy temu 4
Ogólnie mam to w D....e, może być płatny i tak w centrum zakupów nie robię. A jako klient Lidla płacić za parkowanie nie będę. Zresztą co mnie obchodzi że ktoś co pracuje w centrum nie ma gdzie parkować? Pracodawca powinien zagwarantować parking.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Bond
6 miesięcy temu ocena: 100%  3
Tylko podajcie jeszcze datę i będzie ok.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ dostrzegacz
6 miesięcy temu ocena: 100%  2
Po części ten artykuł jest hipokryzyjny, ponieważ, redakcja piszę o oburzeniu klientów Lidla że niekiedy nie mają gdzie zaparkować przed marketem chcąc zrobić zakupy . Jednym z tych, co blokują parkinga są pojazdy z napisem na karoserii "Zycie Pleszewa". Teraz także redakcja będzie musiała płacić za parkowanie. Dobre, hahahahaha......,.........
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ 5.11
6 miesięcy temu ocena: 100%  1
Na pewno w związku z tym wzrośnie cena ZP co w moim przypadku zwisa mi