Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M APIASECKI ROWERY
R E K L A M AMICHALSKI RURY

Pleszew. ZSP nr 3 doczeka się remontu [ZOBACZ WIZUALIZACJĘ]

› Aktualności 8 dni temu    20.05.2020
Redakcja
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A

Pleszew. Przetarg na remont w największej pleszewskiej szkole - ZSP nr 3 - został ogłoszony. Na pierwszy ogień pójdą prace na pierwszym piętrze. 

 

Kompleksowy remont pleszewskiej „trójki” - to jedno z największych wyzwań inwestycyjnych, o których mówiło się w Pleszewie już od dawna.

Przypomnimy: w minionym roku przygotowywano się do inwestycji dokumentacyjnie. Teraz przyszedł czas na konkretne działania.

Jak informuje burmistrz Pleszewa Arkadiusz Ptak, miasto ogłosiło już przetarg na remont "trójki". Warto zaznaczyć, że w budżecie na 2020 rok jest to jedno z największych zadań inwestycyjnych - zapisano na nie ok. milion złotych.

- Pierwszy etap prac dotyczy pierwszego piętra  - chodzi o sale lekcyjne, korytarze, toalety - wylicza burmistrz Pleszewa, Arkadiusz Ptak.

Jak dodaje, w przyszłości są plany na kontynuację remontu. Wszystko zależy oczywiście od sytuacji finansowej.

- Jak zapowiadałem już wcześniej, priorytetem w tej kadencji jest właśnie "trójka", szkoła w Lenartowicach oraz sprawa wymiany okien w przedszkolu w Dobrej Nadziei - w przypadku przedszkola przetarg również został już ogłoszony - mówi włodarz Pleszewa.

 

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!