Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AMYŚLISZMASZ

Pleszewskie Linie Autobusowe wznawiają zawieszone kursy

› Aktualności 10 dni temu    25.05.2020
Redakcja
komentarzy 4 ocen 0 / 0%
A A A

Powiat pleszewski. Przypominamy! Pleszewskie Linie Autobusowe od dziś - czyli 25 maja - wznawiają niektóre zawieszone wcześniej połączenia.

 

Jak informują Pleszewskie Linie Autobusowe ”GAEDIG-REISEN” - z dniem 25 maja wznowione zostanie wykonywanie niektórych zawieszonych połączeń.

ROZKŁADY WZNOWIONYCH KURSÓW DOSTĘPNE SĄ M.IN. POD TYM LINKIEM

ZOBACZ TAKŻE WYKAZ:

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (4)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ stary
9 dni temu ocena: 100%  4
Komunikacja miejska w Pleszewie to kosmiczna ściema. Z daleka widać, że p. Burmistrz pogubił się i nie panuje nad sytuacją. Diabli wiedzą, kto ma jakie uprawnienia w kosztach przejazdu, szczególnie dot. seniorów. Może teraz, gdy urzędasy zaczną pracować przy biurkach , informacja dot. funkcjonowania PLA i uprawnień do zniżek dla seniorów stanie się jasna.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Obywatel
12 dni temu ocena: 100%  3
Ale elegancki autobus. Szkoda że nie z plaa. Dlaczego nie pokazujecie jak jest naprawdę? Wstawcie zdjęcie prawdziwego pleszewskiego autobusu. Ps. Już wolałem te prawdziwe klasyki z PKS od tych aktualnych wyciągniętych z krzaków z Francji.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ PPL
9 dni temu ocena: 100%  2
Dokładnie, gdzie te piękne zielone eko bomby z wyziewami z rury wydechowej niczym z Mordoru?
~ anty
11 dni temu ocena: 100%  1
to co jest w pleszewku trudno nazwać komunikacją, przecież większość kursów to kursy szkolne więc praktycznie wiele wsi i tak pozbawionych jest jakiejkolwiek komunikacji