Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Policjanci w akcji. Kogo zatrzymali?

› Aktualności› Na sygnale 13 dni temu    15.09.2020
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Policjanci skontrolowali 52 kierowców.

Policjanci ruchu drogowego w piątek przeprowadzili działania kontrolno-prewencyjne „Prędkość”. Miały one na celu wyegzekwowanie od kierujących pojazdami przestrzegania obowiązujących ograniczeń prędkości.Prędkość jest jednym z kluczowych czynników wpływających na ryzyko zaistnienia wypadków drogowych i skalę ich skutków. Niedostosowana do warunków ruchu niesie za sobą zagrożenia związane min. z brakiem opanowania pojazdu. Wpływa również, w istotny sposób, na rodzaj doznanych w wypadku obrażeńmówi st. asp. Monika Kołaska z pleszewskiej policji.

W piątek 11 września na drogach całego kraju, policjanci prowadzili działania „Prędkość”. Pleszewscy policjanci ruchu drogowego skontrolowali 52 kierowców. Ujawnili 41 przypadków przekroczeń dozwolonej prędkości, a za przekroczenie prędkości o 50 km/h w terenie zabudowanym zatrzymali 2 prawa jazdy. 38 kierowców zostało ukaranych mandatami karnymi, a 12 – pouczono.

Przekroczenie prędkości o ponad 50 km/h w obszarze zabudowanym skutkuje zatrzymaniem prawa jazdy na 3 miesiące.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!