Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ASIMAR praca

Powstanie parking buforowy na Starym Targowisku?

› Aktualności ponad rok temu    6.11.2015
Justyna Napieraj
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Archiwum

Na temat powstania parkingu na Starym Targowisku w Pleszewie mówi się od kilku lat. Ostatnio także o parkingu buforowym, który miałby działać, gdy w Śródmieściu zacznie funkcjonować płatna strefa parkowania.

O potrzebie zarezerwowania pieniędzy w przyszłorocznym budżecie na remont ul. Stare Targoiwsko mówiła radna Jolanta Molska. Argumentowała, że obecnie jest tam bardzo zła nawierzchnia. Tamtejsi mieszkańcy obawiają się więc, że w poszukiwaniu miejsca do zaparkowania bez dziury, kierowcy zaczną zastawiać ich posesje. - Będziemy analizowali tę kwestię przy ustalaniu budżetu na rok 2016. W tym obrębie planujemy najpierw modernizację sieci kanalizacyjnej w ramach dużego projektu – stwierdził burmistrz Pleszewa Marian Adamek.

O innych propozycjach do przyszłorocznego budżetu - w najbliższym wydaniu "Życia Pleszewa". 

Będzie można się wypowiedzeć w sprawie byłego dworca PKS i organizacji ruchu na ul. św. Ducha. Kiedy? CZYTAJ 

W jakiej odległości od zabudowań będą wiatraki? TUTAJ 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ - Dobrawa
ponad rok temu ocena: 100%  2
Parking? Najlepiej cały Pleszew wykostkować poz- brukiem i zalać betonem. Ten fragment miasta jest bardzo klimatyczny. Dlaczego nie można stworzyć tam zielonego zakątka z fontanną, ławeczkami, kawiarnią, wydzielając jednoczesnie miejsce na targ, ale taki targ z prawdziwego zdarzenia: ze świeżmi warzywami,owocami i regionalnymi produktami. Ta zaściankowość władz lokalnych jest przerażająca. Więcej kreatywności ludzie.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ mieszkaniec
ponad rok temu ocena: 0%  1
Nie mam nic przeciw parkingowi na Starym targowisku, pod warunkiem, że targowisko tam pozostanie
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji