PROTON A-KLASA. Pół tuzina w bramce Kłosa

PROTON A-KLASA. Pół tuzina w bramce Kłosa - Zdjęcie główne

Czarni Dobrzyca odnieśli najwyższe swoje zwycięstwo w tym sezonie, pokonując w meczu o mistrzostwo grupy 7 Proton A-klasy Kłos II Zaniemyśl 6:0.

Kibice czekali na pierwszego gola do 19’ , kiedy to nieporozumienie pomiędzy obrońcą i bramkarzem wykorzystał Kamil Wikary. Gole Remigiusza Prusaka i Piotra Wleklińskiego pod koniec pierwszej połowy załatwiły sprawę i po przerwie dobrzyczanom grało się już łatwiej. Piotr Wlekliński uzupełnił hat-tricka, a worek z bramkami zamknął w 81’ Gracjan Kowalski. W rolę bramkarza Czarnych wcielił się Arkadiusz Prusak, który zastąpił „wykartkowanego” Mateusza Matłokę. Zachował czyste konto, choć przyjezdni postraszyli go dwukrotnie, obijając słupek bramki.