Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Puchar Burmistrza Pleszewa

› Sport i rekreacja› Piłka nożna ponad rok temu    23.09.2019
Piotr Hain
komentarzy 2 ocen 0 / 0%
A A A
Strzelectwo to także sport dla kobietStrzelectwo to także sport dla kobiet fot. P. Hain

W ośmiu konkurencjach rozgrywane były na Karczemce Otwarte Zawody Strzeleckie – Puchar Burmistrza Pleszewa. Pogoda dopisała, frekwencja także.

Najwięcej uczestników, 66, zgromadził trap. Triumf odnotował Ireneusz Hadrzyński z pleszewskiej Gilzy po zwycięskiej dogrywce z Bronisławem Namysłem z Bursztynu Kalisz. 65 zawodników rywalizowało w pistolecie centralnego zapłonu. Reprezentanci Gilzy wygrali podwójnie. Pierwszy był Andreas Dahmen (94 punkty), a drugi – Karol Samborski (93). To był w ogóle dobry dzień miejscowych strzelców. W pistolecie sportowym najlepsi byli Szymon Słoma i Krzysztof Kubiak (po 96 punktów), w karabinie centralnego zapłonu na dystansie 100 metrów – Paweł Czuwaj (98), a z tej samej broni, tyle, że na 300 metrów, górą był Grzegorz Szulczyński (100 punktów). Na dystansie 200 metrów osiem czołowych miejsc zajęli przyjezdni (najlepszy z nich, Jarosław Woźniak, zdobył 83 punkty). W strzelaniu z karabinu sportowego dowolnego zwyciężył Sylwester Domański (Prosna Wieruszów; 95), ale tuż za nim uplasował się nasz Krzysztof Kubiak (92). Organizatorzy – KS Gilza Lok Pleszew i Rejonowa Organizacja LOK w Pleszewie – zaproponowali ponadto konkurencję strzelania z karabinu sportowego, przeznaczoną wyłącznie dla młodzieży. Najlepszy wynik, 79 punktów, osiągnął Jakub Mielcarek. Aleksandra Walczak była gorsza tylko o jedno oczko.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (3)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Z
  12 miesięcy temu ocena: 100%  3
  CZEMU MNIE NIE WZIELI MAM 300H W CS :)
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Jonny Cash
  12 miesięcy temu 2
  Wzięli, tylko nie przyszedłeś na strzelnicę bo w kompie siedziałeś
  ~ BURMISTRZ
  12 miesięcy temu ocena: 100%  1
  BYŁ BURMISTRZ?
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji