Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M APIASECKI ROWERY

Radosny Dzień Seniora w Karminku [ZDJĘCIA]

› Aktualności 8 miesięcy temu    10.10.2019
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Gmina Dobrzyca. Karminek. W radosnej i rodzinnej atmosferze świętowano Dzień Seniora w Karminku.

 

Wszystko rozpoczęła msza św., którą odprawił ksiądz proboszcz Wojciech Erenc. Po niej wszyscy seniorzy wraz z zaproszonymi goścmi przenieśli się na salę wiejską, gdzie nie zabrakło pysznego jedzenia we wspólnym gronie. Sołtys wsi życzyła wszystkim przybyłym samych szczęśliwych chwil.

- Życzę przede wszystkim zdrowia, ale także szczęścia i pociechy z wnuków, a dla niektórych już nawet z prawnuków - komentowała z uśmiechem sołtys Anna Matuszak.

Wiceburmistrz Dobrzycy Ewa Wasielewska również życzyła zebranym zdrowia. Ponadto wręczyła dwojgu najstarszym - obecnym na sali - seniorom drobny prezent. - To prezencki zdrowotne - z apteki - śmiała się wiceburmistrz, wręczając pani Cecylii i panu Grzegorzowi stosowne torebki z upominkiem.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!