Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ASIMAR praca

Rekiny pływały w Poznaniu

› Sport i rekreacja 5 miesięcy temu    13.03.2020
Piotr Hain
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Tomasz Bęben (trzeci z lewej) na podium Tomasz Bęben (trzeci z lewej) na podium  fot. Dariusz Płócienniczak

Troje reprezentantów Klubu Sportowego Rekiny Pleszew uczestniczyło 7. marca w Poznaniu w Ogólnopolskich Zawodach Pływackich Dzieci o Puchar Term Maltańskich. I to był start bardzo udany.

– Tomek zdobył w delfinie medal, a Natalia w stylu zmiennym i w kraulu wykręciła „życiówki”, dwukrotnie zajmując siódme miejsca. Zuzia Juszczak, która swoją przygodę pływacką rozpoczęła w zeszłym roku, wystartowała po raz pierwszy w zawodach tej rangi i też ustanowiła rekordy życiowe – wyjaśnił Dariusz Płócienniczak, trener naszych zawodników. W zawodach uczestniczyło ogółem w trzech grupach wiekowych (rocznik 2009, 2010 oraz 2011 i młodsi) 1092. zawodników z 44. klubów całej Polski. Rekiny okazały się jednym z dziewięciu wielkopolskich klubów, które zdobyły przynajmniej jeden medal. Cieszyć też muszą coraz lepsze czasy, uzyskiwane przez pleszewską młodzież. Wyniki w tabeli. Zawody w Poznaniu były jednymi z ostatnich, rozegranych na ten moment w naszym kraju. Ze względu na poważne zagrożenie koronawirusem kolejne zostały odwołane. Dotyczy to także Nocnego Maratonu Pływackiego „Otyliada”, który miał być przeprowadzony w dniach 14-15 marca na pleszewskiej pływalni Parku Wodnego „Planty”.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!