Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Roman Czejarek gościł w pleszewskiej bibliotece

› Aktualności miesiąc temu    24.08.2020
Redakcja
komentarzy 1 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. arch. biblioteki

Pleszew. Roman Czejarek, dziennikarz „Lata z Radiem”, prezenter, publicysta oraz autor książek gościł w pleszewskiej bibliotece.

 

Tematem przewodnim spotkania z Romanem Czejarkiem były podróże - dziennikarz ma bowiem za sobą m.in. wyprawy na Kubę, do Peru, Laosu, Afganistanu. Najwięcej czasu poświęcił opowieściom i anegdotom na temat wyprawy badawczej na dno Kanionu Colca w Ameryce Południowej.

Ciekawostek związanych z pracą dziennikarską też nie mogło zabraknąć. Zebrana publiczność poznała m.in. kulisy przeprowadzonego przez gościa biblioteki wywiadu prasowego w Białym Domu z Prezydentem USA. Dziennikarz bardzo chętnie odpowiadał także na pytania publiczności.

Po spotkaniu - z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa - był także tradycyjny czas na autografy i zdjęcia.

Spotkanie zorganizowane zostało w ramach projektu “Biblioteczna Akademia Rozmaitości” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach programu “Partnerstwo dla książki”.

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (1)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ czarek
  miesiąc temu 1
  Za ile zlotych: 5, 10, 15 tysięcy zł..?.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji