Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ASIMAR praca

Siostry z Broniszewic budują kolejny dom. Zobaczcie jak będzie wyglądał!

› Aktualności 7 miesięcy temu    14.01.2020
Redakcja
komentarzy 2 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. archiwum organizatora

Siostry Dominikanki z Broniszewic odebrały właśnie pozwolenie na budowę kolejnego Domu Chłopaków. Zamieszka w nim 12 chłopców. Jego budowę sfinansuje anonimowy darczyńca.

 

Hurrra! Przed chwilą odebrałyśmy pozwolenie na budowę NOWEGO DOMU dla 12-stu Nadzwyczajnych Chłopaków. Już wkrótce zaczynamy! – cieszą się siostry dominikanki z Broniszewic.
 


Pomysł budowy kolejnego domu zrodził się w głowach sióstr jakiś czas temu. Wszystko przez to, że praktycznie codziennie odbierały telefony z prośbą o przyjęcie kolejnych dzieci. Niestety ze względów na brak miejsc zakonnice musiały odmawiać. Jak podkreślają nie wiedziały, co mają robić. Dlatego pomyślały, że najlepszym rozwiązaniem będzie budowa kolejnego domu dla chłopców.

We wrześniu do sióstr zgłosił się anonimowy darczyńca, który postanowił sfinansować budowę. Dziś dominikanki odebrały pozwolenie na budowę i po raz kolejny udowodniły, że dla nich nie ma rzeczy niemożliwych. Brawo!!!!

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (2)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ jarock
  7 miesięcy temu 2
  Brawo Siostry ! Jak tu nie wierzyć w Boga ...skoro niewiasty budują takie wielkie dzieła budowlane.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Sara
  7 miesięcy temu ocena: 100%  1
  Piekny gest darczyńcy :-)))
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji