Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ASIMAR praca

„Słodka zemsta” LKS-u Gołuchów

› Sport i rekreacja› Piłka nożna 12 miesięcy temu    18.08.2019
Piotr Hain
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
LKS Gołuchów pokonał Lubuszanina Trzcianka 4:0LKS Gołuchów pokonał Lubuszanina Trzcianka 4:0 fot. P. Hain

LKS Gołuchów zrewanżował się Lubuszaninowi Trzcianka za trzy wcześniejsze porażki. Strzelił cztery gole, nie tracąc żadnego.

Worek z bramkami otworzył Konrad Chojnacki, który wykorzystał podanie od Michała Grześka. Dwa kolejne gole były do siebie bliźniaczo podobne. Mateusz Szkudlarski uruchamiał prostopadłymi podaniami Krystiana Benuszaka, a ten z zimną krwią kierował piłkę do bramki. Asystentowi przy obu trafieniach właśnie urodziła się córeczka Kaja, nie mogło zatem zabraknąć symbolicznej kołyski. Rywali dobił Adrian Hajdasz fenomenalnym uderzeniem w „okienko”. W tym momencie gołuchowianie grali już w osłabieniu, bo po drugiej żółtej kartce boisko musiał opuścić Konrad Chojnacki. – Na pewno mieliśmy w głowach te wcześniejsze porażki, bo przegrywaliśmy 1:0, 1:0, w Pucharze Polski 2:1 i zawsze brakowało nam jakiegoś argumentu, by choćby zremisować. Wiedzieliśmy o przebudowie zespołu z Trzcianki, bo tam odeszło dziewięciu kluczowych zawodników, ale dziewięciu przyszło, przynajmniej na papierze zawodników trzecioligowych, dwóch nawet z ligi niemieckiej, z MSV Duisburg. Wiedzieliśmy, że jakościowo ten zespół nie będzie nic gorzej wyglądał. Zweryfikowało to boisko. Początek należał do rywali. Mogli nas ukarać po stałym fragmencie gry. Później jednak wyprowadziliśmy świetne kontrataki. Zwieńczeniem dobrego meczu była cudowna bramka Adriana Hajdasza, który pokazuje, że to miejsce w drużynie jak najbardziej mu się należy. Na szczególną pochwałę zasługuję cały blok obronny, który już w trzecim meczu nie stracił gola. Podobała mi się też dojrzałość moich piłkarzy, którzy w momencie, gdy czuli, że tych sił ubywa, prosili o te zmiany – powiedział trener Maciej Dolata.

LKS GOŁUCHÓW – LUBUSZANIN TRZCIANKA 4:0 (2:0)

LKS Gołuchów: Marcin Antczak, Paweł Majusiak, Marcin Wandzel, Grzegorz Kuś, Michał Grzesiek, Krzysztof Czabański (63’ Adrian Hajdasz), Dawid Guźniczak, Konrad Chojnacki ŻŻC (70’), Mateusz Szkudlarski (73’ Jakub Szymkowiak), Paweł Stempień (75’ Michał Laluk), Krystian Benuszak Ż (72’ Maciej Marcinkowski)

BRAMKI

1:0 – Konrad Chojnacki (8’)

2:0 – Krystian Benuszak (40’)

3:0 – Krystian Benuszak (52’)

4:0 – Adrian Hajdasz (73’)

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!