Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Sporty obronne. Karczemka. Wojewódzkie Zawody KŻR

› Sport i rekreacja 14 dni temu    13.09.2020
Piotr Hain
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Drużyny KZR Pleszew wraz z organizatorami i zaproszonymi gośćmiDrużyny KZR Pleszew wraz z organizatorami i zaproszonymi gośćmi

Jedenaście zespołów wzięło udział na Karczemce w Wojewódzkich Zawodach Klubów Żołnierzy Rezerwy.

Gościnnie wystąpili reprezentanci Krajowej Szkoły Policji w Niemczech. Sędzią głównym był Zygmunt Urbaniak, który złożył meldunek prezesowi Wielkopolskiej Organizacji Wojewódzkiej LOK w Poznaniu, płk Ryszardowi Wilińskiemu, a ten z kolei dokonał uroczystego otwarcia 45 edycji imprezy. Gośćmi zawodów byli dyrektor BWZW LOK w Poznaniu płk Ryszard Mrowiec oraz prezes RO LOK w Pleszewie Jacek Przepierski. Uczestnicy rywalizowali w strzelaniu z kbk ak i pistoletu wojskowego oraz w rzucie granatem. Bezkonkurencyjny był KŻR I Pleszew, reprezentowany przez Karola Jaworskiego, Krzysztofa Kubiaka i Przemysława Jędrasiaka, który jedynie w rzucie granatem ustąpił pola reprezentantom LOK Słupca i LOK Rawicz. Wygrał natomiast w dwóch pozostałych konkurencjach, pojedynku strzeleckim jak i w klasyfikacji generalnej. Druga lokata przypadła LOK-owi Września, a trzecia drugiemu zespołowi KŻR Pleszew w składzie Andreas Dahmen, Szymon Słoma i Piotr Zieliński. Najlepsi otrzymali puchary i dyplomy, a wszyscy poczęstowani zostali wojskową grochówką, kaszanką i kiełbasą z grilla oraz surówkami.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!