Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M APIASECKI ROWERY
R E K L A M AMICHALSKI RURY

Szkoła w Kucharach walczy o boisko! Zagłosuj!

› Aktualności ponad rok temu    13.06.2017
Ewa Andersz-Wanat
komentarzy 0 ocen 3 / 33%
A A A

W akcji "Kolorowe Boiska" bierze udział Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kucharach. Jest to konkurs od jedenastu lat organizowany przez Fabrykę Farb i Lakierów Śnieżka SA, w którym można wygrać wielofunkcyjne boisko sportowe.

Akcja jest przeznaczona właśnie dla szkół podstawowych z małych miejscowości, a jej ideą jest promowanie aktywności fizycznej wśród najmłodszych oraz zapewnianie dzieciom najlepszych warunków do uprawiania sportu. Przez trzy tygodnie maja uczniowie i nauczyciele tworzyli wspólnie niebanalne pomysły, przygotowywali oryginalne scenariusze i „kręcili” zdjęcia do krótkich filmów video pt. „Wymarzona lekcja WF-u”. Efektem tych starań jest 67 zakwalifikowanych do konkursu prac. Zostały one zgłoszone przez szkoły ze wszystkich 16 regionów w kraju, a największe zainteresowanie konkursem wykazały placówki z województw: małopolskiego (11 szkół), mazowieckiego (10 szkół) oraz wielkopolskiego (9 szkół). Wszystkie filmy konkursowe zostały zamieszczone na stronie konkursowej www.koloroweboiska.pl.

W pierwszym etapie konkursu nadesłane prace zostają poddane ocenie internautów. Głosować może każdy, kto do dnia 18 czerwca odwiedzi stronę konkursową i wybierze swój ulubiony film, spośród wszystkich opublikowanych. Pomóżmy szkole w Kucharach!

Do etapu finałowego zakwalifikuje się 20 wybranych prac z największą ilością głosów. Listę uczestników finału poznamy 20 czerwca. Spośród nich jury wyłoni zwycięzcę konkursu oraz laureatów miejsc drugiego i trzeciego. Werdykt zostanie ogłoszony 23 czerwca, wtedy też okaże się, czy szkoła i przedszkole będą miały nowe, wspaniałe boisko.

Link do głosowania: https://koloroweboiska.pl/glosuj/profil/06040329e9fafe00e5a9fe12bb1b8666

+ 1 głosów: 3 (33%) 2 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!