Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AMYŚLISZMASZ

Taekwondo olimpijskie: przerwany Puchar Polski

› Sport i rekreacja› Sporty walki 6 miesięcy temu    1.12.2019
Piotr Hain
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Reprezentanci UKS-u Taekwondo Pleszew na zawody Pucharu Polski „Olsztyn Cup”Reprezentanci UKS-u Taekwondo Pleszew na zawody Pucharu Polski „Olsztyn Cup” fot. Zuzanna Malusiak

Sześcioosobowa reprezentacja UKS-u Taekwondo Pleszew wyjechała do Olsztyna na zawody Pucharu Polski „Olsztyn Cup”. Na tatami zaprezentowało się tylko dwoje z nich.

Pierwszego dnia rywalizowali młodzicy i juniorzy. O sporym pechu może mówić Ania Szymkowiak (kyorugi młodziczek do 36 kg), która w starciu z Marceliną Ostrowską (UKS 10 Bydgoszcz) doznała silnego zbicia mięśnia lewej nogi. Prowadziła na punkty, ale nie mogła kontynuować walki. Mariusz Adamkiewicz (kyorugi juniorów do 55 kg) przegrał natomiast 2:9 z Piotrem Safarynem (AZS AWF Warszawa). Drugie dnia do walk mieli przystąpić nasi kadeci: Oliwia Jankowska, Julia Terpiłowska, Martin Łukomski i Kamil Andrzejczak. Nie przystąpili. Doszło bowiem do awarii oświetlenia, w następstwie której pękła szyba od lampy. Spadając, roztrzaskała się na polu zawodów, raniąc jedną z sędzin. Sędzia główny nakazał opuszczenie tatami, a decyzją dyrektora zawodów turniej został przerwany.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!