Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M APIASECKI ROWERY

Trochę lata jesienią

› Sport i rekreacja› Piłka nożna 8 miesięcy temu    13.10.2019
Piotr Hain
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Czarni pokonali Tur Turew 5:3Czarni pokonali Tur Turew 5:3 fot. Krzysztof Szukalski

Połowa października, a tu pogoda bardzo letnia. Na szczęście większość naszych drużyn zaprezentowała formę dużo wyższą od wakacyjnej.

LKS II GOŁUCHÓW – WICHER DOBRA 6:0

Podopieczni trenera Łukasza Hyżyka wbili przedostatniej w tabeli drużynie pół tuzina goli. Hat-trickiem popisał się Szymon Łyskawka, a pozostałe gole wbili Damian Walczak, Maciej Marcinkowski i Adrian Hajdasz. Gołuchowianie umocnili się w tabeli na drugim miejscu. Do prowadzącej Prosny Kalisz tracą wciąż jeden punkt.

PROSNA CHOCZ – SOKOŁY DROSZEW 1:2

Dramat Prosny w Choczu. Zawodnicy trenera Adriana Popławskiego pozytywnie zareagowali na gola Sebastiana Chwiłkowskiego i doprowadzili do wyrównania. Uderzył Kacper Wachowiak, a dobił Mariusz Rybarczyk. Niestety, remisu nie udało się uratować. W doliczonym czasie gry rywale mocno przycisnęli. Po kilku rzutach rożnych i dalekich wrzutach z autu wreszcie dopięli swego. Bramkę w zamieszaniu podbramkowym wbił Hubert Walkowiak.

CZARNI DOBRZYCA – TUR TUREW 5:3

Pomiędzy słupkami dobrzyckiej bramki stanął nominalny zawodnik z pola, Arkadiusz Prusak. Przepuścił trzy strzały, ale jakie to ma znaczenie, gdy koledzy zdobyli pięć bramek. Dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Mateusz Maniak, a po jednym trafieniu zaliczyli Michał Kosiński, Remigiusz Prusak i Piotr Ulka. W ostatnim kwadransie dobrzyczanie grali w osłabieniu, gdyż po dwóch żółtych kartkach boisko musiał opuścić Kamil Wikary. Tur strzelił w tym okresie jednego gola, ale na więcej dobrzyczanie nie pozwolili.

GLADIATORZY PIERUSZYCE – LZS GŁUCHOWO 0:2

Gladiatorzy grali piłką, bramki strzelali rywale. W pierwszej połowie oddali dwa celne strzały, które zamienili na gole. Najpierw piłkę skierował do bramki głową Miron Ziółkowski, a wynik meczu ustalił Michał Doliński. Pieruszyczanom zabrakło konkretów, choć przy stanie 0:0 należał im się rzut karny. Mateusz Skowroński był ewidentnie faulowany w obrębie „szesnastki”, ale arbiter nie zareagował.

KSGB MANIECZKI – ŻAKI TACZANÓW 2:3

Przełamanie Żaków! Taczanowianie po sześciu porażkach z rzędu odnieśli zwycięstwo i to na boisku czwartego dotąd w tabeli zespołu z Manieczek. W pełni zasłużenie. Po pierwszej połowie powinni prowadzić 4:1. Wygrywali 2:1, bo Tomasz Cieloch wykazał się „tylko” 50-procentową skutecznością. Asystami popisali się Jakub Baranowski i Paweł Węclewski. Miejscowi odrobili dwubramkowy deficyt (zdaniem taczanowian drugi gol padł z ewidentnego spalonego), ale decydujące słowo należało do Żaków. Podawał Krystian Młynarczyk, a bramkę strzelił Jakub Baranowski.

STAL II PLESZEW – RKS RADLICZYCE 1:4

Niespodzianka w Pleszewie. Stalowcy bili głową w mur, a spadkowicze z A-klasy skutecznie ich kontrowali. Do przerwy było 0:1. Bartłomiej Bąkowski doprowadził, co prawda, do wyrównania, ale rywale odpowiedzieli trzema. Stalowcy utrzymali w tabeli grupy 6 B-klasy drugą lokatę, ale do liderującego Lasu Kuczków tracą już sześć punktów.

KORONA CHEŁMCE – LAS KUCZKÓW 0:2

Las wywiózł z boiska w Opatówku trzy punkty, zachowując status drużyny niepokonanej. Prowadzenie dla ekipy Wojciecha Kwiecińskiego uzyskał Krzysztof Konieczny, który wykorzystał rzut karny, podyktowany za faul na Dominiku Foterku. Drugą i ostatnią bramkę strzelił Konrad Reimann. Piłkarz Lasu skorzystał z dośrodkowania z rzutu rożnego Norberta Ceglarka i głową ustalił wynik meczu.

W GALERII ZDJĘCIA Z MECZÓW CZARNI – TUR TUREW, PROSNA – SOKOŁY DROSZEW i GLADIATORZY – LZS GŁUCHOWO

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (2)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ JayZ
  8 miesięcy temu 2
  Czyżby nie było żadnych sensacji i wszystkie mecze potoczyły się tak jak powinny? Chyba nie. Szkoda, że tak skromnie.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Prorok
  8 miesięcy temu 1
  Za max 2 lata las kuczkow wygrywa ze stalą. To dopiero będą emocje hehehe
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji