Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

UKS Taekwondo Pleszew na konsultacji kadry wielkopolskiej

› Sport i rekreacja› Sporty walki 13 dni temu    14.09.2020
Piotr Hain
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Uczestnicy konsultacji szkoleniowej w PoznaniuUczestnicy konsultacji szkoleniowej w Poznaniu fot. Zuzanna Malusiak

Wrzesień to dla zawodników UKS Taekwondo Pleszew kluczowy moment przygotowawczy do zaplanowanych w październiku zawodów. W miniony weekend w dniach 11-13 września odbyła się Poznaniu konsultacja sparingowa dla członków kadry wielkopolski w każdej kategorii wiekowej od młodzika, po juniora.

Z klubu UKS Taekwondo Pleszew powołanych do kadry jest troje zawodników: Anna Szymkowiak i Oliwia Kłobuch w kategorii młodzika oraz Oliwia Jankowska w kategorii junior młodszy. - Od piątku do niedzieli najlepsi zawodnicy z Wielkopolski trenowali pod okiem trenerów kadry. Podczas konsultacji i zgrupowań wojewódzkich nasi zawodnicy mają okazję sparować z najlepszymi zawodnikami swoich kategorii wiekowych i wagowych, co trudno uzyskać w macierzystym klubie, gdzie często jest jeden wybitny zawodnik w swojej wadze o podobnych umiejętnościach technicznych. Zgrupowanie zostało podzielone na cztery jednostki treningowe, gdzie w pierwszych trzech zawodnicy trenowali założenia taktyczne w walce oraz elementy zadaniowe, które następnie mogli wykorzystać podczas ostatniej jednostki – na sparingach. Był to z pewnością duży sprawdzian wytrzymałości dla zawodników, którzy mają już zaplanowane starty po okresie wakacyjnym. Koniec września to Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Tarnowie Podgórnym, a w październiku Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Puławach. Z pewnością jeszcze przed zawodami odbędzie się kolejna konsultacja sparingowa w zaprzyjaźnionym klubie Rapid Śrem, w której weźmiemy udział - poinformowała Zuzanna Malusiak, rzecznik prasowy Wesołek Team.

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!