Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

V liga piłki nożnej. Stal lepsza od Astry Krotoszyn

› Sport i rekreacja› Piłka nożna miesiąc temu    9.08.2020
Piotr Hain
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Łukasz  Jańczak i Dariusz Reyer przed meczem w towarzystwie sędziów. Po meczu powody do radości miał tylko kapitan StaliŁukasz Jańczak i Dariusz Reyer przed meczem w towarzystwie sędziów. Po meczu powody do radości miał tylko kapitan Stali

Pleszewska Stal wywiozła z Sulmierzyc trzy punkty, pokonując w meczu V ligi Astrę Krotoszyn.

Rozpoczęła się 52 minuta gry. Adam Wojciechowski uderzył z około 22 metrów. Piłka po rękach bramkarza, Szymona Maja, odbiła się od słupka i wpadła do siatki. – Myślę, że to prowadzenie powinniśmy objąć jeszcze w pierwszej połowie, bo byliśmy drużyną zdecydowanie lepszą. W przerwie meczu starałem się tłumaczyć chłopakom, by próbowali strzelać z dalszej odległości, nie bali się. Adam Wojciechowski to wykorzystał. Typowa angielka, jak to się mówi – skomentował Mariusz Kułak, trener Stali. Po stracie gola Astra żwawiej ruszyła do odrobienia straty. Bardzo dobrą zmianę dał Patryk Powalisz i w końcu Adam Staszewski doprowadził do wyrównania. - Mecz jeszcze bardziej się otworzył. Groźne sytuacje były z obu stron, ale powiodło się naszym. Bartek Bąkowski, Tomasz Zawada, Bartek Mazurek i Bartek Cierniewski rozegrali na dwudziestym metrze akcję jak między pachołkami. Bartek Cierniewski przedostał się sam na sam z bramkarzem i podciął nad nim piłkę. Objęliśmy prowadzenie, którego już nie oddaliśmy. I szczerze mówiąc, jest to zasłużone zwycięstwo – ocenił Mariusz Kułak. Szkoleniowiec Astry, Łukasz Walczak, nie miał powodów do radości, komplementował za to nasz zespół. – Stal to bardzo dobrze poukładana drużyna. Widać, że bardzo dużą pracę trener wykonał. Próbowaliśmy jej dobrze zorganizowany środek pola omijać długimi podaniami. Kilka sytuacji sobie wypracowaliśmy, ale zdobyliśmy tylko jednego gola i ostatecznie przegraliśmy – powiedział.

ASTRA KROTOSZYN – STAL PLESZEW 1:2 (0:0)

SKŁAD

Stal Pleszew: Tobiasz Wojcieszak, Patryk Wojciechowski (46’ Adam Zacharczuk), Łukasz Jańczak, Michał Wachowiak, Mikołaj Adamek, Emil Poczta (66’ Bartosz Mazurek), Bartosz Cierniewski, Adam Wojciechowski Ż (79’ Dawid Majchrzak), Tomasz Zawada Ż, Jakub Kłodziński (69’ Damian Stasiak Ż), Patryk Adamski (75’ Bartłomiej Bąkowski)

BRAMKI

0:1 – Adam Wojciechowski (52’)

1:1 – Adam Staszewski (77’)

1:2 – Bartosz Cierniewski (89’)

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!