Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ASIMAR praca

Wiktoria została III wicemiss i miss publiczności!

› Aktualności ponad rok temu    4.07.2018
Ewa Andersz-Wanat
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Finał konkursu Wielkopolska Miss Nastolatek już za nami. Okazał się bardzo szczęśliwy dla Wiktorii Pływaczyk z Popówka. 17-latka zdobyła dwa tytuły: III Wicemiss Nastolatek oraz szarfę Wielkopolskiej Miss Publiczności.

Wiktoria Pływaczyk jest uczennicą I LO w Pleszewie. Po wakacjach - klasy maturalnej. Jak już kiedyś pisaliśmy, do konkursu piękności Wielkopolska Miss Nastolatek zgłosiła się sama. - To było spontaniczne, chociaż nie ukrywam, że oglądałam wcześniej kilka razy Miss Polski w telewizji i zawsze podobały mi się występy dziewczyn, które były w moim wieku. Myślałam, że fajnie byłoby być jedną z nich - mówiła nam Wiktoria.

Teraz jest już po finale. Wiktoria zdobyła tytuły: III wicemiss i miss publiczności. - Konkurs Wielkopolskiej Miss będę wspominać bardzo dobrze - opowiada. Bardzo cieszy się, że weszła do finałowej piątki tzw. TOP 5. - To dla mnie ogromne wyróżnienie - mówi.  

Więcej przeczytasz w "Życiu Pleszewa"

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!