Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ASIMAR praca

Wspólne patrole policji i straży. Sprawdzają pozwolenia i tropią kłusowników

› Aktualności miesiąc temu    2.07.2020
Redakcja
komentarzy 2 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. KPP PLESZEW

Policjanci wspólnie z funkcjonariuszami Straży Rybackiej prowadzą działania w rejonach akwenów wodnych naszego powiatu. Podczas wspólnych służb, mundurowi patrolują tereny nad wodą, by zapobiec, min. kłusownictwu.

 

Policjanci z Posterunku Policji w Choczu połączyli swoje siły z funkcjonariuszami Państwowej Straży Rybackiej z Posterunku Rejonowego w Kaliszu wspólnie sprawdzają rejony akwenów wodnych w poszukiwaniu kłusowników, ale także po to, by zapobiec wszelkim nieprawidłowościom.

 

 -  Policjanci wspólnie z funkcjonariuszami Straży Rybackiej prowadzili kontrole wokół akwenów wodnych znajdujących się na terenie gminy Chocz i gm. Gizałki. Wspólna służba funkcjonariuszy polega na legitymowaniu miłośników wędkarstwa, sprawdzaniu pozwoleń na połów ryb oraz zwalczaniu kłusownictwa rybackiego - informuje Monika Kołaska z KPP w Pleszewie. 

 

Wspólne służby pełnione są cyklicznie i współpraca pomiędzy służbami , jak zapowiada rzeczniczka policji,  będzie kontynuowana. 

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (4)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Chociak
miesiąc temu 4
Koszty życia rosną,ludzie coraz biedniejsi musza zadbać o swoje sprawy a tu im ryb łowić nie wolno, grzyby jeszcze nie rosną
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Marek
miesiąc temu 3
Z tych kontroli wynika że mandat dostaje 90 letni człowiek który się nad daną rzeką wychował i łowił ryby od dziecka. Teraz gdy wszystkie ryby są już po tarle to działania tego typu są praktycznie bez sensu. Czy ktoś chroni tarliska szczupaka i innych szlachetnych ryb w okresie tarła przed kłusownikami? Wątpię w to .
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ nino
miesiąc temu 2
kiedyś człowiek był wolny, mógł chodzić do lasu, mógł łapać ryby, polować... a teraz wszystko zostało zawłaszczone, chcesz łapać ryby - płać haracz, do lasu wejść nie można lub są ograniczenia, polować to już całkiem - KASTA I MAFIA ,zęby polować trzeba płacić mega haracze, wpisowe często bywa po 10 tysięczy + opłaty coroczne. Bogacze zawładneli światem
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ wędkarz z pleszewa
miesiąc temu ocena: 100%  1
I co z tych kontroli wynika..........................................
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji