Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M APIASECKI ROWERY
R E K L A M AMICHALSKI RURY

Wszystkie w rolach gospodarzy

› Sport i rekreacja› Piłka nożna 6 miesięcy temu    3.11.2019
Piotr Hain
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Czarni przegrali z liderem A-klasy Czarni przegrali z liderem A-klasy  fot. Krzysztof Szukalski

Gladiatorzy Pieruszyce pauzowali w przedostatniej kolejce spotkań rundy jesiennej. Pozostałe nasze zespoły w komplecie gościły swoich rywali. Własne boisko nie zawsze było atutem.

LKS II GOŁUCHÓW – ISKRA-PROSNA SIEROSZEWICE 1:1

To był mecz niewykorzystanych szans ze strony gospodarzy, którzy sami do siebie powinni mieć pretensje o stratę dwóch punktów i pozycji lidera grupy 3. Sam Adrian Hajdasz powinien ustrzelić hat-tricka, marnując trzy stuprocentowe okazje. Jedynego gola gołuchowianie strzelili po trójkowej akcji Adriana Hajdasza, Macieja Marcinkowskiego i Michała Marciszaka, wykończonej przez ostatniego z wymienionych. Krótko po przerwie wyrównującego gola na wagę remisu strzelił Nikodem Kaliński.

PROSNA CHOCZ – PIAST GRODZIEC 2:1

Prosna pożegnała własną publiczność wygraną nad Piastem. Prowadzenie uzyskał Kamil Adamkiewicz, do wyrównania doprowadził Artur Siemiński, ale zwycięskim trafieniem popisał się Szymon Kieliszewski. To był mecz niewykorzystanych sytuacji z obu stron. Zdecydowanie więcej mieli ich przyjezdni, którzy zmarnowali nawet rzutu karny. Wielkie brawa należą się tutaj Maciejowi Kornackiemu. Gospodarze też mieli swoje okazje. Dla przykładu Szymon Wachowiak i Mateusz Rybarczyk obili piłką słupek.

ŻAKI TACZANÓW – LZS GŁUCHOWO 4:1

Złe miłego początki na boisku w Taczanowie Drugim. Goście po trafieniu Mateusza Ziai objęli prowadzenie, ale już dwie minuty później do remisu doprowadził Paweł Węclewski. Po przerwie zespół trenera Piotra Owczarskiego zadał dwa ciosy, a autorami goli byli Marcin Mielcarek i Leszek Kaniewski. Pod koniec na boisku zrobiło się luźniej, bo czerwonymi kartkami w następstwie dwóch żółtych ukarani zostali kolejno Szymon Szczepaniak i Szymon Baranowski. Ową przestrzeń świetnie wykorzystał Tobiasz Bartczak, który - po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Krystiana Młynarczyka - skierował piłkę do bramki głową.

CZARNI DOBRZYCA – GKS JARACZEWO 0:4

GKS Jaraczewo odniósł na boisku w Dobrzycy zasłużone zwycięstwo, udowadniając, że jego pozycja lidera nie jest dziełem przypadku. Dwa gole strzelił Przemysław Rzepka, a po jednym – Kamil Stefaniak i Dariusz Małecki. Ale to nie był mecz do jednej bramki. Przy odrobinie szczęścia gole dla osłabionych kadrowo Czarnych mogli zdobyć Arkadiusz Prusak i Patryk Frąckowiak.
 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!