Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M Apiasecki akumulatory

Wybory 2020. Jak głosowano w DPS w powiecie pleszewskim?

› Aktualności 4 miesiące temu    17.07.2020
Redakcja
komentarzy 8 ocen 4 / 100%
A A A

Powiat pleszewski. Wybory prezydenckie 2020. Krążąca w internecie lista z wynikami głosowania w wyborach prezydenckich, na której widać, że w 36 obwodowych komisjach - w różnych częściach kraju - aż 100 proc. głosów oddano na Andrzeja Dudę, zelektryzowała wiele osób. Chodzi bowiem o Domy Pomocy Społecznej oraz zakłady lecznicze. Jak to wyglądało w powiecie pleszewskim?

 

Krążąca w internecie i w mediach społecznościowych lista zawiera spis kilkudziesięciu Domów Pomocy Społecznej i zakładów leczniczych, gdzie urzędujący prezydent otrzymał 100 proc. głosów w drugiej turze. Co ciekawe, w pierwszej turze również nie brakowało takich sytuacji w tego wypu placówkach w Polsce.

Wszystkie przypadki dotyczyły właśnie domów pomocy społecznej, szpitali i zakładów leczniczych. Internauci zaczęli się zastanawiać, z czego mógł wynikać taki wynik.

Jak wyglądało to w powiecie pleszewskim?

Okazuje się, że tu wynik urzędującego prezydenta również był imponujący - choć nie było to aż 100 proc.

W pleszewskim DPS Andrzej Duda zdobył w drugiej turze 89,74 proc. (70 głosów), a Rafał Trzaskowski 10,76 proc. (8 głosów).

W oddziale DPS w Fabianowie w drugiej turze Andrzej Duda zdobył 88,89 proc. (8 głosów), a Rafał Trzaskowski 11,11 proc. (co daje jeden głos).

W Pleszewskim Centrum Medycznym również wygrał Andrzej Duda - zdobył tu 72,22% (65 głosów), podczas gdy Rafał Trzaskowski 27,78% (25 głosów).

+ 4 głosów: 4 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (8)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Wanda
4 miesiące temu ocena: 56%  8
To nie jest tak,że wszyscy starsi głosują na PIS czy Dudę.Ja też należę do starszego pokolenia i nigdy nie zagłosowałam ani na PIS ani na nic co się z tym wiąże i jeśli jeszcze trochę pożyję to nigdy tego nie uczynię.Wśród moich znajomek też nie ma nikogo co by na to coś głosował.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Pracownik dps
4 miesiące temu ocena: 85%  7
Uważam że wybory w takich placówkach jak w Dps. Są bez sensu. Komisja siedzi cały dzień a tu raptem 14 pensjonariuszy pójdzie zagłosować. Za co te pieniądze dostają za zabijanie bąków..
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ sra ta ta ta
4 miesiące temu ocena: 42%  6
WA ja mam w d. PO, wypuszczam ją z organizmu gdy pierdzę, zaś większą dawkę, gdy siedzę na klapie sedesu
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Pytam
4 miesiące temu ocena: 73%  5
Już starożytni brali przykład z seniorów - a Wy nie potraficie?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Lis
4 miesiące temu ocena: 87%  4
Proszę zaprosić Panią Kichawę aby plakaty po Trzaskowskim zdjęła, szczególnie na ul. Rynek
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Paweł
4 miesiące temu ocena: 64%  3
Chyba pensjonariusze słuchali Jarozbawa w piątek przed ciszą wyborczą gdy straszył u oligarchy Rydzyka przymusową eutanazją w przypadku wygranej Trzaskowskiego. To przykre co na starość się dzieje z mózgiem człowieka.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ja
4 miesiące temu ocena: 91%  2
Młodzi myślą ze będą wieczne zdrowi i samowystarczalni . A potrzeba odrobinę szacunku i wrażliwości serca a życie byłoby piękniejsze.
~ staruszek
4 miesiące temu ocena: 89%  1
Kązdy obywatel ma prawo słuchać kogo chce i co chce. To jest element demokracji.A ty Pawle gdy będziesz stary sam na sobie doświadczysz działania twojego mózgu. Może nawet nie będziesz wiedział co się wokół ciebie dzieje.