Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ASoho A1_04_2020

Wybory 2020. Wyniki głosowania w Mieście i Gminie Pleszew

› Aktualności 6 dni temu    29.06.2020
Redakcja
komentarzy 21 ocen 0 / 0%
A A A

Wybory prezydenckie 2020. Wyniki głosowania w Mieście i Gminie Pleszew. Zobacz, jak głosowali mieszkańcy Miasta i Gminy Pleszew w wyborach prezydenckich 2020.

 

Poznaliśmy już pełne wyniki głosowania w Mieście i Gminie Pleszew w wyborach prezydenckich. W sumie w wyborach oddano tutaj 14 tys. 343 głosy. 

Frekwencja w Mieście i Gminie Pleszew wyniosła 62.42 proc.

CZYTAJ TAKŻE: Wybory prezydenckie 2020. Jak wygląda frekwencja w powiecie pleszewskim?

 

OTO WYNIKI GŁOSOWANIA MIESZKAŃCÓW MIASTA I GMINY PLESZEW:

DUDA Andrzej - 6.150 głosów (42,88%)

TRZASKOWSKI Rafał - 4.593 głosów (32,02%)

HOŁOWNIA Szymon - 2.035 głosów (14,19%)

BOSAK Krzysztof - 859 głosów (5,99%)

KOSINIAK-KAMYSZ Władysław - 357 głosów (2,49%)

BIEDROŃ Robert - 249 głosów (1,74%)

JAKUBIAK Marek - 29 głosów (0,20%)

ŻÓŁTEK Stanisław - 25 głosów (0,17%)

WITKOWSKI Waldemar - 19 głosów (0,13%)

PIOTROWSKI Mirosław - 15 głosów (0,10%)

TANAJNO Paweł Jan - 12 głosów (0,08%)

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (22)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Ppl
4 dni temu ocena: 100%  22
Na tym forum piszą tylko lenie i nygusy pleszewskie co okupują chodnik wokół targowiska w dni targowe. Komuna już nie wróci abyście mogli kraść farbę, gwoździe i robić chaczki z blachy kwasoodpornej, pracownicy Spomaszu, Famotu i innych zakładów pleszewski. W Polsce jesteśmy postrzegani jako złodzieje samochodowi i nie tylko. Wylejcie kubeł zimnej wody na te wasze puste łby zanim coś zaczniecie tutaj pisać, może się to przyda. Wstyd za was Pleszewa w Polsce i na świecie. W Niemczech to na rejon Pleszew Krotoszyn Ostrów Wlkp, mówią trójkąt bermudzki
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Nygus
wczoraj 09:33 ocena: 100%  21
Gdybyście posłuchali tych nygusowni leniow co oni między sobą pie.. lą, to byście padli że śmiechu. Kiedyś stałem z nimi jeden raz, Prawdziwi POgibancy
~ PPL
5 dni temu ocena: 60%  20
Pinokio kłamie!!!!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Smerf Maruda
5 dni temu ocena: 82%  19
Nie cierpię ludzi pokroju gregora, który potrafi tylko pluć na ludzi o innych poglądach.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ szambo
4 dni temu ocena: 100%  18
To nie ludzie, to ideologia.
~ Joanna
6 dni temu ocena: 78%  17
Widać, że wielu ludzi chce prawdziwych zmian, zerwania z przeszłością i starymi układami - prawie w każdej gminie Szymon miał 13-14% głosów.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ kalafior
6 dni temu ocena: 75%  16
Szymon nie jest lekarstwem na prawdziwe zmiany. Podobna sytuację mieliśmy z Nowoczesną, która miała być alternatywą dla PO i PiS w wyborach do Sejmu. Po czasie N. się sprzeniewierzyła zostając pożarta przez tusko--kopoa/cz zostając kopnięta w d.... Nie wierzmy nowym politykom. Prawica się sprawdziła, więc na nią głosujmy.
~ były sympatyk PO
6 dni temu ocena: 78%  15
OŚWIADCZEWNIE. Jako sympatyk PO oświadczam , że wraz z rodziną zdecydowaliśmy, że zagłosujemy za Prezydentem Andrzejem Dudą i tak też uczyniliśmy. Uzasadnienie: Trzaskowski nie wzbudza w mojej rodzinie zaufania. Nie cierpimy cwaniaków i krzykaczy. Tak krzykaczy, bo podczas swojego wystąpienia po ogłoszeniu wyników krzyczał obrażając nie swoich wyborców. Nie odpowiada na niewygodne jemu zadawane pytanie, a w ogóle to nie ma programu jaki chciałby realizować. Nie sprawdza się jako prezydent W-wy a co dopiero byłoby gdyby został prezydentem kraju. Wyczuwamy, że kłamie bezczelnie. NIUE DLA TRZASKOWSKIEGO . W II turze głosujemy na Andrzeja Dudę . ps. Dziękuję za przeczytanie komentarza.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby komentarz zgłoszony do moderacji
~ rodzinka
6 dni temu ocena: 70%  14
Brawo, brawo, brawo. Moja rodzina myśli i zrobi tak samo.
~ gregor
6 dni temu ocena: 32%  13
Hmm, wszystko się zgadza, tylko nie nazwisko. Najgłośsniej na wiecach krzyczał prezydent Polski.Dzielił ludzi na prawdziwych Polaków i "tamtych", było też coś o komuchach (a sam się w epoce komunizmu kształcił, a jego ojciec kształcił innych i to jest ok) . Nie odpowiadał na żadne pytania, żadnych dziennikarzy ! miał odpowiedzieć w Opolu, też tego nie zrobił. Pytany o konkrety, a nie jakiś dżem, albo cenę jabłek.
~ Ela
6 dni temu ocena: 39%  12
Brak słów!Niech wygra A.D i zobaczycie za parę lat że wam bokiem wyjdzie i i czy się otworzą ludziom. W jakim ja kraju żyje maksara
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ gregor
6 dni temu ocena: 32%  11
Nie otworzą, nie wszystkim. Bo większość zapatrzona najdalej na czubek własnego nosa. A prawda jest taka, że tylko w głęboko komunistycznych krajach przepycha się w ustawie gospodarczej karę więzienia za aborcję. Komunizm zawsze szedł w parze z socjalizmem. I ludziom też żyło się "dobrze". A nie ? Przecież pracę miał każdy i mieszkania obiecywano. Doszło do tego, że kobieta z uszkodzonym płodem wielonarządowym albo zgwałcona 13 czy 14 latka musi urodzić bo inaczej rodzice albo ona sama pójdą za do więzienia. A wszystko w imię tarczy antykryzysowej 4.0. SIC ! Zarządził 70 letni impotent wiecznie dziewica i podpisał 46 letni "biedak z kredytem na głowie, którego karmi,ubiera się i wozi za nasze, a ma od 5 lat po 20 tyś wypłaty z dodatkami".
~ Po
6 dni temu ocena: 56%  10
Nie podoba Ci się to wypierdalaj
oceń komentarz
wpisy tej osoby komentarz zgłoszony do moderacji
~ stara
6 dni temu ocena: 69%  9
Mam nadzieję, że Duda w II turze wygra i nie jestem tak jak pisze anty ani sprzedajna sprzedajna (500+ nie biorę), ani małorozumna. Po prostu nie chcę w kraju tabunu uchodźców ani też adopcji dzieci przez pary homoseksualne...a przede wszystkim nie chcę Trzaskowskiego. Każdy ma prawo do swojego zdania i oddania głosu na kogo chce więc nie należy nikogo obrażać.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ gregor
6 dni temu ocena: 34%  8
~55 latka. Pisior czytaj członek partii.Tudzież pracownik TVP. Człowiek zatrudniony by podjudzać. jak te trolle sądowe. Obracać przeciwko innym. Doprowadzający do tego, że osoby 60 lat plus są gotowe do przemocy na wiecach jeśli tylko ktoś wyraża swoją opinię nie odpowiadającej jego opinii. Bo są omamione. Myślenie nie boli. Pomyśl i ty. Jesteś marionetką sterowaną przez media. Media publiczne, na które wyłożono 2mld złotych z NASZYCH pieniędzy. Wiesz ile to 2mld ? za Tyle ponad 200 osób mogło by żyć przez 80 lat nie robiąc nic i wydając 10 tyś miesięcznie. Kto będzie żył za te nasze pieniądze ? Kolejny handlarz bronią ? instruktor narciarstwa ? drukarz pakietów wyborczych ? handlarz workami do tychże pakietów ? Obudź się. Mieszkańcy dużych miast się już przebudzili. Przebudź i ty.
oceń komentarz
wpisy tej osoby komentarz zgłoszony do moderacji
~ 55 latka
6 dni temu ocena: 79%  7
gregor - prezentujesz typowy dla PO brukowy język, obrażając współobywateli i z tego powodu deklaruję, że II turze zmienię moje preferencje i zagłosuję na Andrzeja Dudę.
~ gregor
6 dni temu ocena: 39%  6
Normalny człowiek słysząc od pisiora " jak Trzaskowski dojdzie do władzy to wiek emerytalny wzrośnie, trzynastki zabiorą, pincet plus zniknie, uchodźcy się zjadą, pedały będą dzieci molestować legalnie" powie mu ? A to wy jesteście tacy pierd>>>nięci że to przegłosujecie i uchwalicie ? (prezydent tylko podpisuje lub nie ustawy przegłosowane przez sejm, a kto teraz rządzi ?) A taki nierozgarnięty człowiek z Piewrdziszewa dolnego czy innego Pleszewa powie " łooooo zabiorom, huje, czaszkoski to zuuuoooo"
~ anty
6 dni temu ocena: 41%  5
6150ludzi małorozumnych ,sprzedajnych za 500 złotych,masakra, w jakim ja miejscu żyję?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Hart
5 dni temu ocena: 100%  4
Zyjesz w wolnej Polsce jelopie jezeli ci nie pasuje to w pi.du za Ural tam mozesz jeczec
~ Po
6 dni temu ocena: 42%  3
Sprzedajna to jesteś sama. Za ile dajesz
oceń komentarz
wpisy tej osoby komentarz zgłoszony do moderacji
~ Hania
6 dni temu ocena: 67%  2
I dzięki takim wpisom podejściu do życia i drugiego człowieka przegra Trzaskowski PS. Zabrakło komentarza co do jałmużny dla przedsiębiorców
~ 50 +
6 dni temu ocena: 56%  1
Zaraz zaraz my po 50 roku życia 500 + nie bierzemy i na Dude głosujemy...