Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Zagrali w Gołuchowie i Tursku!

› Aktualności› Wydarzenia 8 miesięcy temu    13.01.2020
Redakcja
komentarzy 0 ocen 14 / 100%
A A A

Gołuchów. Tursko. To był udany finał! 50.241,51 zł. 

Tegoroczny finał WOŚP w gminie Gołuchów wystartował już w sobotę. To wtedy w "Powozowni" Ośrodka Kultury Leśnej odbył się koncert Janusza Krysiaka i zespołu Bene, a także pierwsze aukcje.

W niedzielę w Hali Widowiskowo-Sportowej rozegrano turniej piłki nożnej. Swoje umiejętności artystyczne zaprezentowali najmłodsi mieszkańcy gminy. Z kolei w kawiarence przygotowanej przez uczniów nie brakowało słodkości, jak i również chętnych do licytacji. W jednej z nich - półroczną prenumeratę "Życia Pleszewa" wylicytowała Agnieszka Muszalska.

W tym toku orkiestra zagrała również w Tursku. Atrakcji, o które zadbali "Niezależni dla gminy Gołuchów" nie brakowało. Na scenie nie mogło zabraknąć Kapeli Tursko. Był również zespół disco polo Two Boys, Kabaret Malina oraz Sławomir Jenerowicz. Głodny nikt nie był - panie z miejscowego KGW serwowały przygotowane przez siebie pyszności. O podstawowych zasadach udzielania pierwszej pomocy przypominali ratownicy gołuchowskiego WOPR-u.

+ 14 głosów: 14 (100%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (1)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Niezadowolona
  8 miesięcy temu 1
  A o tym że w całym powiecie nie było takiej imprezy jak w Tursku to nie napiszecie? I za mało zdjęć w ogóle, większość z Gołuchowa z licytacji. O Tursku powinien być osobny artykuł i podana kwota jaką zebrali
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji