Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ASPOMASZ PRACA a1

Zagraliśmy wreszcie męski mecz

› Sport i rekreacja› Piłka nożna 4 miesiące temu    25.07.2020
Piotr Hain
komentarzy 0 ocen 3 / 100%
A A A
Fragment sparingu pomiędzy LKS-em Gołuchów, a Victorią OstrzeszówFragment sparingu pomiędzy LKS-em Gołuchów, a Victorią Ostrzeszów fot. P. Hain

. – We wcześniejszych meczach było wszystko fair play, kulturalnie, po dżentelmeńsku, a dzisiaj Ostrzeszów pokazał, jak trzeba walczyć. Zagraliśmy wreszcie męski mecz - mówił Maciej Dolata po przegranej LKS-u Gołuchów sparingowej potyczce z Victorią Ostrzeszów.

Miejscowi już w 12' objeli prowadzenie po trafieniu Krystiana Benuszaka i w tej odsłonie dyktowali warunki gry. Maciej Dolata dał szansę występu wszystkim swoim piłkarzom i po przerwie było już gorzej. Wyrównał Michał Mazurek, a zwycięskiego gola dla ostrzeszowian wbił Maciej Stawiński.  - Przegraliśmy, bo nie potrafiliśmy sobie poradzić z ich asami, mówię tu o Skrobaczu i Stawińskim, którzy potrafili wyprowadzić z równowagi moich piłkarzy, a w konsekwencji to oni zdobywali bramki. Trochę mam pretensji choćby do Marcina Wandzla, który gdzieś tam spuścił głowę, rozgrywał swój mecz. Z kolei Paweł Majusiak nie wytrzymał emocjonalnie, dostał dwie żółte kartki za przepychankę. Nad tym mieliśmy pracować w meczach sparingowych i nam się one nie przytrafiały. Może dlatego, że one były za grzeczne. Dzisiaj zagraliśmy wreszcie męski mecz. Nie zasłużyliśmy na porażkę. Byliśmy zespołem równorzędnym. W pierwszej połowie to my dominowaliśmy, co udokumentowaliśmy bramką. Victoria grała bardzo czytelnie. Każda piłka na Maćka Stawińskiego. Grzesiu Kuś się raz pomylił, choć wcześniej z Maciejem wygrywał wszystkie pojedynki i przegraliśmy. Ta porażka nas nie załamuje, ale zwycięstwo utrzymałoby dobry klimat w środku tygodnia, a tak ja będę musiał go utrzymywać. Parę rzeczy poprawimy w tygodniu i już na pierwszy mecz w IV lidze z Wartą Miedzychód będziemy gotowi - ocenił szkoleniowiec LKS-u.

+ 3 głosów: 3 (100%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!