Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ASoho A1_04_2020

Zainteresowanie firm wykonaniem tej inwestycji było ogromne!

› Aktualności 3 dni temu 13:04    1.08.2020
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Rozbudowa sali wiejskiej w Tursku zaczyna nabierać rumieńców. Właśnie rozstrzygnięto przetarg na wykonanie zadania. Zainteresowanie firm wykonaniem tej inwestycji było ogromne.

 

Na ogłoszony przez gminę przetarg odpowiedziało, aż 9 firm. Ostatecznie okazało się, że najtańszą ofertę złożyło Przedsiębiorstwo Exdach z Ostrowa Wlkp. Inwestycja pochłonie 1 080 000 zł.

 

CZYTAJ TAKŻE: Strażacy z Gołuchowa mieli pełne ręce roboty. Walczyli z pożarem, ale to nie wszystko …

 

 Wydzielona ma zostać część gospodarcza czyli pomieszczenie techniczno-porządkowe i magazynowe, a także sala wielofunkcyjna. Obiekt zostanie rozbudowany również o część sceniczną, w skład której mają wejść m.in. przestrzeń wydzielonej sceny, pomieszczenie magazynowe, garderoba i łazienka. Powstanie też zaplecze sanitarne oraz strefa wejściowa.

 

W planach jest także zagospodarowanie terenu w ramach którego przewiduje się m.in. wykonanie ok. 20 nowych miejsc postojowych, wydzielenie miejsca na tymczasowe składowanie śmieci oraz wykonanie chodników i dojść z kostki betonowej na podbudowie. Powstać mają też elementy małej architektury: ławki, lampy oświetleniowe, kosze na śmieci, stojak na rowery.

 

Roboty potrwają do końca listopada 2021r.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Gargamel
3 dni temu ocena: 100%  1
Lepiej było pomyśleć o sali sportowej, chćby skromnej..
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji