Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M APIASECKI ROWERY
R E K L A M AMICHALSKI RURY

Zderzenie ciężarówki z "maluchem". Jedna osoba w szpitalu

› Aktualności ponad rok temu    8.12.2016
Justyna Napieraj
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. fot. Szymon Sikora/OSP Koźmin

U sąsiada doszło wczoraj do groźnego wypadku. Jak czytamy na stronie krotoszynska.pl miał on miejsce na drodze krajowej nr 15 w Wałkowie.

- Samochód ciężarowy zderzył się z fiatem 126p. Jedna osoba trafiła do szpitala - mówi bryg. Tomasz Niciejewski, zastępca komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Krotoszynie. Na miejscu wypadku pracowali strażacy z OSP Koźmin Wlkp, OSP Wałków, jednostka ratowniczo - gaśnicza z PSP w Krotoszynie oraz Zespół Ratownictwa Medycznego i policja.

Strażacy uwolnili kierowcę uwięzionego w samochodzie osobowym i przekazali ratownikom medycznym. Przez długi czas droga była zablokowana.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ maluszek
ponad rok temu 1
ten koles z malucha byl nawalony jak szpadel hehehe http://faktykaliskie.pl/kategorie/faktyregionalne/pijany-kierowca-malucha-wjechal-pod-ciezarowke-zdjecia,334.html
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji