Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M APIASECKI ROWERY

Znane są już terminy naboru do szkół średnich!

› Aktualności 12 dni temu    23.05.2020
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. zdjęcie poglądowe

Ministerstwo Edukacji Narodowej opublikowało harmonogram naboru do liceów, techników i szkół branżowych. W tym roku, ze względu na to, że egzaminy ósmoklasisty zostały przełożone, terminy rekrutacji również zostały zmienione.

 

Terminy postępowania rekrutacyjnego do liceów, techników i szkół branżowych ustalane są przez kuratoria oświatowe. Ze względu na wyjątkową sytuację w tym roku zostaną one jednak wyznaczone przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Nabór do szkół ponadpodstawowych będzie odbywała się w jednym terminie dla całej Polski.

 

Terminy składania wniosków i dokumentów do szkół średnich:

Zgodnie z ogłoszonym harmonogramem, wniosek o przyjęcie do szkoły ponadpodstawowej wraz z dokumentami będzie można składać w dwóch etapach:

 - od 15 czerwca do 10 lipca – termin na złożenie wniosku i uzupełnienie go o świadectwo ukończenia szkoły.

 - od 31 lipca do 4 sierpnia – termin na uzupełnienie wniosku o zaświadczenie o wyniku egzaminu ósmoklasisty oraz na zmianę przez kandydatów wniosków o przyjęcie, w tym zamianę szkół, do których będą kandydować.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!