Dostosuj wydruk

A tak grali w Choczu!

A tak grali w Choczu!

Chocz. 18.083,59 zł dla WOŚP!

W Choczu kolejny finał WOŚP zakończony kwotą 18.083,59 zł. Z kwesty ulicznej uzbierano 4.248,34 zł. Licytacja przyniosła sumę 13.835,25 zł.

Taki wynik to praca i wysiłek wielu ludzi. Do udziału w kweście ulicznej zgłosiło się 15 wolontariuszy pod opieką pań nauczycielek: Anetty Orlickiej, Doroty Chraplak, Jagody Kałużnej i Renaty Urbaniak z którymi współpracował szef sztabu Piotr Strzyżykowski.

Od godziny 16.00 odbywała się licytacja w Gminnym Ośrodku Kultury w Choczu. W organizację fantów zaangażowała się Młodzieżowa Rada Miejska. Pomagali harcerze z Błękitnej Drużyny im. gen. Wł. Andersa pod opieką druhny Katarzyny Marciniak. W akcję włączyły się Samorządy Szkolne z Chocza i z Kwilenia. Na licytację pyszny tort przygotowały i ufundowały panie z KGW Stary Olesiec . Datki za tort wyniosły 1.017 zł. Klub sportowy Prosna Chocz rozegrał turnieje piłkarskie i na rzecz WOŚP i przekazał kwotę 1.267,44 zł. Wsparcie finansowe oraz gadżety na licytację przekazał również burmistrz Marian Wielgosik, jak również Urząd Miejski Gminy Chocz.

Najdrożej wylicytowanymi gadżetami okazała się koszulka klubu Prosny oraz torba WOŚP. Obie rzeczy po 350 zł wylicytowała pani Anna Koniewicz-Kruk oraz zegarek WOŚP, który wylicytował Dawid Woldański również za kwotę 350 zł. Chłopiec Miłosz Górski przekazał Misia - Skarbonkę w której znajdowało się 103,78 zł. I w tym roku nie zawiedli panowie z Klubu Motocyklowego ISKRA MC POLAND. Jak co roku i tym razem okazali wielkie serca licytując gadżety z niezwykłą hojnością. Podczas występów artystycznych podziwialiśmy przedszkolaków w występach tanecznych i teatralnych pod opieką Mirosławy Ostrowskiej. Goście podziwiali ballady rockowe w wykonaniu podopiecznych Ośrodka Monar. Pięknie tańczyły dziewczynki z sekcji tańca hip-hop. Pięknie śpiewała Sandra Szmytka. Wspaniały i energetyczny taniec zaprezentowała młodzież- Ola Kaźmierska z przyjaciółmi. Licytację prowadziły Patrycja Woźniak-Konecka dyrektor GOK oraz radna Małgorzata Wróblewska. Pieniądze liczyły panie z KGW Chocz: Ewelina Kubasik, Renata Zych, Monika Łosiniecka. A przebieg finału na fotografiach uwiecznił Ireneusz Czajczyński.

autor: Redakcja

Źródło:

Dodano: 2020.01.13

zpleszewa.pl Copyright © 2007 - 2020 Południowa Oficyna Wydawnicza
redakcja: 63-300 Pleszew, ul. Kaliska 24., 62 508 10 17