Dostosuj wydruk

Marzena Wodzińska nie jest już członkiem zarządu województwa

Marzena Wodzińska nie jest już członkiem zarządu województwa

Region. Marzena Wodzińska nie jest już członkiem zarządu województwa wielkopolskiego. 

 

Odwołania Marzeny Wodzińskiej chciał sam marszałek województwa, Marek Woźniak, który złożył kilka dni temu stosowny wniosek. W międzyczasie sama złożyła jednak rezygnację z pełnionej funkcji.

Wczoraj - w poniedziałek 29 czerwca - odbyła się sesja rady sejmiku województwa, podczas której radni przyjęli jej rezygnację.

Marzena Wodzińska wystosowała - w związku z całą sytuacją - swoje oświadczenie:

W dniu dzisiejszym (w poniedziałek, 29 czerwca, dop.red) kończę swoją prawie sześcioletnią pracę na stanowisku Członka Zarządu Województwa Wielkopolskiego. W trakcie tego czasu dużo udało się zrobić, ale wiele wyzwań było jeszcze przede mną.

Moją główną dewizą zawsze była, jest i będzie pracowitość,dlatego jestem przekonana, że podległe mi w strukturach Urzędu Marszałkowskiego w Poznaniu obszary zostawiam w dobrej kondycji. Zawsze dbałam o to, aby Wielkopolska Południowa nie była pomijana przy podziale środków, a rozwój całego województwa był zrównoważony i z tego jestem najbardziej dumna

Bardzo dziękuję wszystkim moim współpracownikom za zaangażowanie i życzliwość, ale przede wszystkim za zbudowane relacje. Wśród nich są osoby, o których mogę powiedzieć, że są i mam nadzieję, nadal będą dla mnie kimś więcej niż tylko współpracownikami. Jednocześnie życzę wszystkim powodzenia oraz wielu sukcesów zawodowych i osobistych.

Pozostaję Radną Sejmiku Województwa Wielkopolskiego i obiecuję nadal zabiegać o sprawy Południowej Wielkopolski.Wiem, że nie mogę zawieść zaufania prawie 30 tys. mieszkańców tej części województwa, dlatego możecie Państwo być pewni, że nie zaprzestanę w działaniu i będę nadal aktywnym samorządowcem.

 

W miejsce Marzeny Wodzińskiej do zarządu województwa rekomendowana została Paulina Stochniałek. Przypomnijmy: województwem rządzi obecnie koalicja: Platformy Obywatelskiej, PSL i lewicy. 

autor: Redakcja

Źródło:

Dodano: 2020.06.30

zpleszewa.pl Copyright © 2007 - 2020 Południowa Oficyna Wydawnicza
redakcja: 63-300 Pleszew, ul. Kaliska 24., 62 508 10 17