Dostosuj wydruk

Po festiwalu disco polo w Roszkowie zespół WML Dance trafił do więzienia!

Po festiwalu disco polo w Roszkowie zespół WML Dance trafił do więzienia!

Disco Stars Festiwal. Roszków. Jarocin. Takiego obrotu spraw nikt się nie spodziewał. Niedługo po koncercie disco polo w Roszkowie jeden z zespołów - WML Dance - trafił do... więzienia.

 

Informację muzycy sami podali na swoim profilu na Facebooku. W niedzielę rano umieścili tam taką oto informację:

Z OSTATNIEJ CHWILI!!! Zespół WML DANCE po udanym koncercie na Disco Stars Festiwal Roszków trafił do więzienia... Co było powodem i na jak długo zostaną osadzeni członkowie zespołu jeszcze nie wiadomo ale postępowania śledcze trwają. Wszystkie informacje dotyczące tej sprawy będziemy publikować na bieżąco!

 

Po tym tekście w mediach ruszyła lawina. Kolejne portale, w tym te ogólnopolskie, zaczęły powielać wspomnianą informację. My postanowiliśmy sprawdzić jak sprawa wygląda u źródła.

- Nic mi o tym nie wiadomo, w niedzielę z nimi normalnie rozmawiałem - opowiadał nam dzisiaj Paweł Zawieja, który jest dyrektorem artystycznym festiwalu w Roszkowie. Poprosiliśmy go o sprawdzenie tego faktu.

Po chwili oddzwonił. - Spokojnie. Okazało się, że chłopaki trafili do więzienia bo... grali tam koncert - mówił nam rozbawiony. Niedługo po tym zespół WML Dance sam odniósł się do informacji na swoim Facebooku:

Kochani jesteśmy Wam winni wyjaśnienia dotyczące naszego rzekomego zatrzymania. http://www.rmf.fm/…/news,9563,gwiazdy-festiwalu-disco-polo-… Prawda jest taka, że zostaliśmy zaproszeni do wzięcia udziału w bardzo szczytnej sprawie. W minioną niedzielę zagraliśmy koncert dla skazanych odsiadujących swój wyrok w Zakładzie Karnym nr.1 w Strzelcach Opolskich. Po koncercie grzecznie wróciliśmy do domów. Mamy nadzieję, że wybaczycie nam ten mały żarcik... Janusz, Robert, Wojtek. Do zobaczenia na koncertach :)

 

ZOBACZ TEŻ: Disco Stars Festiwal 2017. Sobota [WIDEO, ZDJĘCIA]

 

autor: Jakub Nowak

Źródło:

Dodano: 2017.06.06

zpleszewa.pl Copyright © 2007 - 2020 Południowa Oficyna Wydawnicza
redakcja: 63-300 Pleszew, ul. Kaliska 24., 62 508 10 17