Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ASIMAR praca
 • Ostatnie

 • Komentowane

  7 14 30 dni
 • Oceniane

  7 14 30 dni
 • Czytane

  7 14 30 dni
 • Komentarze

Pozostałe aktualności

Pleszew. Koronawirus. Trzy nowe przypadki, w tym dziecko

Pleszew. Koronawirus. Trzy nowe...

 Aktualności › red. Redakcja
Pleszew. Koronawirus. Wśród 55 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w Wielkopolsce są kolejne trzy przypadki z powiatu pleszewskiego. Jak poinformował dziś - w środę 12 sierpnia - Wielkopolski Urząd Wojewódzki w Poznaniu w Wielkopolsce odnotowano kolejne przypadki zakażeń koronawirusem. PLESZEW. KORONAWIRUS. NOWE ZAKAŻENIA W POWIECIE Wśród nich są również trzy osoby z powiatu pleszewskiego. To 34-letni mężczyzna, 36-letnia kobieta oraz dziecko (dziewczynka). Przebywają w izolacji domowej. Przypomnijmy: to kolejne zakażenia w powiecie pleszewskim w ostatnich dniach.
Pleszew. Koronawirus na komendzie! Są wyniki badań kolejnych policjantów

Pleszew. Koronawirus na komendzie!...

 Aktualności › red. Redakcja
Pleszew. Koronawirus. Kolejne potwierdzone przypadki COVID 19 na pleszewskiej komendzie. Niestety, kolejny policjant z Komendy Powiatowej Policji w Pleszewie jest zakażony koronawirusem. W sumie COVID19 potwierdzono już u czterech funkcjonariuszy. I to może nie być koniec. Kolejni policjanci czekają na wyniki badań laboratoryjnych. Na razie komenda pracuje normalnie. Nie ma potrzeby, by pleszewskich funkcjonariuszy wspierali policjanci z innych jednostek. Wśród zakażonych COVID19 jest też jeden z pracowników starostwa i pleszewskiej skarbówki. Pracownik starosta co potwierdza starosta Maciej Wasielewski nie miał bezpośredniego...
Kuba Błaszczykowski spełnił marzenie Antosia Grzesiaka!

Kuba Błaszczykowski spełnił...

galeria zdjęć  Aktualności › red. Redakcja
Antek Grzesiak walczy z guzem mózgu. Fundacja „Mam marzenie” pomogła mu zrealizować jego marzenia. Antek Grzesiak z Czermina rozegrał w swoim życiu mnóstwo meczy. Jest zapalonym piłkarzem i wywalczył nawet awans do dziecięcej kadry piłkarskiej. Dziś stoi przed rozgrywką najważniejszą ze wszystkich. To będzie walka o życie! Przeciwnikiem jest niezwykle groźny guz pnia mózgu. Jak na prawdziwego fana piłki nożnej przystało jego największym marzeniem było spotkanie z piłkarzem Kubą Błaszczykowskim. Z pomocą przyszła mu Fundacja ,,Mam Marzenie". Dzięki im staraniom Antek Grzesiak miał okazję spotkać się...
Pożar lasu w Gizałkach. Wyglądało groźnie

Pożar lasu w Gizałkach....

 Aktualności › red. Redakcja
Gizałki. Dziś przed południem strażacy zmagali się z pożarem lasu na terenie gminy Gizałki. Sytuacja wyglądała groźnie. Szybka reakcja powstrzymała żywioł. - Około godziny 11:12 zostaliśmy zadysponowani do pożaru poszycia leśnego przy DW 442 w kierunku Pyzdr. Dzięki szybko podjętym działaniom pożar nie zdążył się rozprzestrzenić - relacjonują strażacy z OSP Gizałki. Na miejscu działali, także druhowie z OSP Wierzchy-Leszczyca, OSP Ruda Wieczyńska, a także straż leśna i policja.
Agresywne owady w Sośnicy i Dobrzycy! Interweniowała straż!

Agresywne owady w Sośnicy i...

 Aktualności › red. Redakcja
Dobrzyca. Fabianów. Galew. OSP Dobrzyca. Interwencja straży. Strażacy z OSP Dobrzyca mają ostatnio ręce pełne roboty. Tylko w ciagu kilku ostatnich dni dysponowani byli do wypadku, kilku pożarów, a także usuwania gniazd owadów. Strażacy interweniowali m.in. w Galewie, gdzie paliło się ściernisko i na drodze Dobrzyca - Polskie Olędry. Tam paliła się trawa. - W obu przypadkach dzięki reakcji przejeżdżających kierowców, którzy stłumili oraz zapobiegli rozprzestrzenieniu się ognia nasze działania polegały na przelaniu spalonego obszaru - informują strażacy z OSP Dobrzyca. Z kolei w Sośnicy i...

E-wydanie gazety

  

W aktualnym numerze:

Dodatek „Wszystko dla domu”. Dziś piszemy o planowanych inwestycjach pleszewskiej spółdzielni mieszkaniowej oraz o kotłach – dwa w jednym. Cóż to takiego – sprawdźcie sami!

Ponadto coś nie tylko dla miłośników przyrody. Otóż - ktoś zmienił bieg rzeki Ner. I w wyschniętym korycie na wysokości wsi Zawady zniknęło życie. Co ustali śledztwo?

Natomiast nie będzie śledztwa w sprawie biskupa Edwarda Janiaka. Tak zdecydowała prokuratura.

Za to nie wiadomo – jak skończy się historia Sławomira Pisarskiego – który został pozbawiony funkcji w Izbie Rzemieślniczej w Kaliszu.

I temat główny – czyli koronawirus w natarciu.

COVID 19 wykryto w pracownika starostwa, ale też policji i skarbówki. Krótko mówiąc wirus nie odpuszcza. Tymczasem policja kontroluje sklepy. Mundurowi sprawdzają czy nosimy maseczki.