Proton A-klasa. Chocz. Cenne zwycięstwo Prosny [ZDJĘCIA]

Sport Prosna Chocz zdobyła trzy cenne punkty, pokonując dzisiaj na własnym boisku rywali z LKS-u Godziesze. Niestety, było to jedyne zwycięstwo naszego A-klasowego reprezentanta

Przeciwnicy lepiej weszli w mecz, ale choczanie mieli między słupkami dobrze usposobionego Macieja Kornackiego. Nadeszła 22 minuta i zrobiło się 1:0 dla Prosny. Jakub Zych wykorzystał dobre dośrodkowanie z rzutu wolnego Tobiasza Górnego. W 34’ Tobiasz Górny do asysty dołożył gola, pokonując z dystansu golkipera rywali.

Zespól z Godziesz jeszcze przed przerwą zdobył kontaktową bramkę za sprawą strzału Radosława Stępnia. Na szczęście w drugiej połowie Maciej Kornacki zachował czyste konto. W 52’ wynik meczu ustalił Jakub Wilczyński, który wykorzystał idealne dośrodkowanie Mateusza Rybarczyka. Goście kończyli mecz w osłabieniu po czerwonej kartce w wyniku dwóch żółtych dla Radosława Stępnia.