Reklama

Marzena Wodzińska nie jest już członkiem zarządu województwa

Opublikowano: 30 czerwca 2020 14:08
Autor: Redakcja

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Reklama

Region. Marzena Wodzińska nie jest już członkiem zarządu województwa wielkopolskiego. 

 

Odwołania Marzeny Wodzińskiej chciał sam marszałek województwa, Marek Woźniak, który złożył kilka dni temu stosowny wniosek. W międzyczasie sama złożyła jednak rezygnację z pełnionej funkcji.

Wczoraj - w poniedziałek 29 czerwca - odbyła się sesja rady sejmiku województwa, podczas której radni przyjęli jej rezygnację.

Marzena Wodzińska wystosowała - w związku z całą sytuacją - swoje oświadczenie:

W dniu dzisiejszym (w poniedziałek, 29 czerwca, dop.red) kończę swoją prawie sześcioletnią pracę na stanowisku Członka Zarządu Województwa Wielkopolskiego. W trakcie tego czasu dużo udało się zrobić, ale wiele wyzwań było jeszcze przede mną.

Moją główną dewizą zawsze była, jest i będzie pracowitość,dlatego jestem przekonana, że podległe mi w strukturach Urzędu Marszałkowskiego w Poznaniu obszary zostawiam w dobrej kondycji. Zawsze dbałam o to, aby Wielkopolska Południowa nie była pomijana przy podziale środków, a rozwój całego województwa był zrównoważony i z tego jestem najbardziej dumna

Bardzo dziękuję wszystkim moim współpracownikom za zaangażowanie i życzliwość, ale przede wszystkim za zbudowane relacje. Wśród nich są osoby, o których mogę powiedzieć, że są i mam nadzieję, nadal będą dla mnie kimś więcej niż tylko współpracownikami. Jednocześnie życzę wszystkim powodzenia oraz wielu sukcesów zawodowych i osobistych.

Pozostaję Radną Sejmiku Województwa Wielkopolskiego i obiecuję nadal zabiegać o sprawy Południowej Wielkopolski.Wiem, że nie mogę zawieść zaufania prawie 30 tys. mieszkańców tej części województwa, dlatego możecie Państwo być pewni, że nie zaprzestanę w działaniu i będę nadal aktywnym samorządowcem.

 

W miejsce Marzeny Wodzińskiej do zarządu województwa rekomendowana została Paulina Stochniałek. Przypomnijmy: województwem rządzi obecnie koalicja: Platformy Obywatelskiej, PSL i lewicy. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • 7 miesięcy temu | ocena +2 / -2

    pani i pani

    PSL zdycha. Bijmy brawo.