Reklama

W powiecie bez zmian

Opublikowano: 3 grudnia 2010 10:51
Autor:

W powiecie bez zmian - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Reklama

Michał Karalus po raz trzeci został wybrany na starostę powiatu pleszewskiego. Nie zmienił się także wicestarosta. Ponownie stanowisko to objęła Dorota Czaplicka. Prezydium rady tworzą: przewodniczący - Mirosław Kuberka oraz zastępca - Zbigniew Rodek. Ponieważ na sesji nieobecna była Maria Górczyńska - kandydatka na drugiego zastępcę, jej wybór odłożono na później.

Mieszkańcy powiatu wybrali 19 radnych, z których 13 jest nowych. Podczas pierwszego posiedzenia rady powiatu, które odbyło się w czwartek 2 grudnia, wybrano starostę, zarząd powiatu oraz przewodniczących komisji. Starostą po raz trzeci został Michał Karalus – przy 17 głosach radnych „za” i jednym głosie wstrzymującym się. - Będę pracował tak, jak to robię, czyli na maksa - powiedział po wyborze Michał Karalus. Kiedy dziękował swoje żonie Hannie, która obecna była na sali, nie potrafił ukryć wzruszenia. Przez kilkanaście sekund milczał. Przewodniczący rady Mirosław Kuberka zareagował: „Nie ma co się wstydzić prawdziwych uczuć”. (saw)

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (2)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • 11 lat temu | ocena +1 / -18

    @@@

    Przyłaczam się.

  • 11 lat temu | ocena +3 / -10

    Autor znana redakcji

    Gratuluję Panu Staroście, pozostałym również, życzę wytrwałości w dążeniu do wyznaczonych celów i wielu, wielu sukcesów.