Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Andrzej Grzyb jedynką PSL Koalicji Polskiej w naszym regionie

› Aktualności 6 miesięcy temu    19.08.2019
Redakcja
komentarzy 11 ocen 1 / 0%
A A A
Andrzej Grzyb będzie liderem Koalicji Polskiej - PSL i Kukiz'15 - w wyborach do SejmuAndrzej Grzyb będzie liderem Koalicji Polskiej - PSL i Kukiz'15 - w wyborach do Sejmu

Wybory parlamentarne 2019. Powiat pleszewski. Niespodzianki nie było. Andrzej Grzyb będzie liderem listy PSL Koalicji Polskiej w okręgu nr 36 w nadchodzących wyborach do parlamentu. 

 

Podczas sobotniej konwencji w Płocku zaprezentowano liderów list do Sejmu w ramach Koalicji Polskiej, którą utworzyły razem Polskie Stronnictwo Ludowe oraz ruch Kukiz'15. 

Czytaj także: PiS odsłonił wyborcze karty. Kto wystartuje z naszego powiatu?

W naszym okręgu wyborczym - nr 36 - który podlega pod Kalisz - żadnej niespodzianki nie było. Liderem listy został Andrzej Grzyb - lider wielkopolskich struktur PSL, a do niedawna europarlamentarzysta z ramienia tej partii (w Parlamencie Europejskim zasiadał w sumie trzy kadencje, w ostatnich wyborach uzyskał wynik ponad 51 tys. głosów na liście Koalicji Europejskiej, co nie pozwoliło mu jednak uzyskać reelekcji mandatu).

Czytaj także: Platforma odkrywa karty. Znamy pierwszego kandydata na posła

Teraz w nadchodzących wyborach do polskiego parlamentu będzie "jedynką" Koalicji Polskiej - którą tworzą PSL oraz Kukiz'15. 

 

 

+ 0 głosów: 1 (0%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (11)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ ksiegowa
6 miesięcy temu ocena: 100%  11
Tutaj jest podane ile zarabia europosel https://nto.pl/zarobki-europos... Prosze sobie przeliczyc ile ten czowiek zarobi
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Trol z pslu
6 miesięcy temu ocena: 100%  10
Jak ten człowiek może znać się na rolnictwie, skoro nie jest rolnikiem a "wiecznym podnoszącym łapę" podczas głosowań w kołchozparlamencie i jednocześnie niemową, bo nie słyszałem żeby z jakieś trybuny przemawiał ?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Psl
6 miesięcy temu ocena: 17%  9
Trole pISU a co wasi europoslowie maja za wybitne osiagniecia? slucham? Aha bylo cos wybitnego 27:1.... wynik wszechczasów. A osiagniecia krajowe takie bieżące? Aha fabryka troli w ministerswie sprawiedliwości. Dno i muł!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ rodzina rolnika
6 miesięcy temu ocena: 100%  8
Przestaliśmy ufać PSL, bo to partia nie rolnika a strażaka z OSP Wieś i gminnego urzędnika. Już nigdy na nich nie zagłosujemy,
~ Nie dla PSL
6 miesięcy temu ocena: 100%  7
Na traktor albo widły w łapy panie Grzyb a nie do polityki. Może wymieniłby pan swoje osiągnięcia ... Czekamy
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ członek psl
6 miesięcy temu ocena: 100%  6
Jeżeli nic się nie umie robić zawodowo,to idzie się do polityki, Tak jest w przypadku tego osobnika. Ten pan był już europosłem, teraz chce być posłem.... Jako europoseł niczym się nie wyróżniał, cicho i sza było o nim. Gdyby na nieszczęście został wybranym do sejmu - tragedia..Do zawodu wróć /jeżeli się takowy posiada/ - panie Andrzeju Grzyb.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ktoś
6 miesięcy temu ocena: 100%  5
Trzy kadecje w PE to już sie ladnie dochapał na czwartą już nie dało rady, to teraz na Wiejską . Żal mi tylko tych rolnikow co patrzą w nich jak w obrazek.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Obserwator
6 miesięcy temu ocena: 13%  4
odezwały się elektoraty kupujące propagandę PiS. ! - PSL jest partią pracująca dla ludzi przez lata, a nie sezonówką, Prezesie X-men to PSL jako partia centrum, prawdziwa chadecja bez jadu i nienawiści dla tych co myślą inaczej, jest i będzie przyszłością. Na gruncie wartości chrześcijańskich, liberalna gospodarczo, otwarta na różne poglądy może zbudować Polskę XXI wieku.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ X-men
6 miesięcy temu ocena: 33%  3
Nie lubię PISu i PO. Zdziwię Cię ale Kosiniak Kamysz akurat jest Ok ale sawicki i inni starzy działacze są tak zepsuci że szkoda gadać. Jedno mandatowe okręgi wyborcze wykosiły by tych starych pierdzieli że hej ... Co taki Pawlak może zrobić? iść na defiladę i gupa ciąć w mundurze.
~ Prezes
6 miesięcy temu ocena: 89%  2
PSL to przeszłość! Przykro, ale żegnamy takich ludzi. Mieli nie swoje 5 minut, tylko prawie 75 lat. To chyba dość dłuuugo. KONIEC!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ X-men
6 miesięcy temu ocena: 100%  1
Nic te partie nie zrozumiały. NIE !!!! Dla kandydatów którzy już mieli swoją szansę.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji