Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Kuźnia. Zagrali charytatywnie dla małej Antosi [ZDJĘCIA]

› Aktualności 2 miesiące temu    30.03.2019
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Przed wejściem do klubu każdy mógł wrzucić pieniądze do specjalnej puszki dla AntosiPrzed wejściem do klubu każdy mógł wrzucić pieniądze do specjalnej puszki dla Antosi

Kuźnia. Gmina Chocz. W „Twierdzy nr 9” - siedzibie klubu motocyklowego Iskra MC Poland/Chocz - trwa impreza charytatywna, podczas której zbierane są pieniądze dla Antosi z Pleszewa.

 

Antosia mieszka w Pleszewie. Ma niespełna trzy latka. Kiedy miała ledwie roczek - w 2017 roku - doznała licznych oparzeń III stopnia. Poparzeniu uległa połowa jej ciała. Od nieszczęśliwego wypadku minęły dwa lata. Dzięki wsparciu wielu darczyńców i fundacja Humana – udało się zrefundować koszt zakupu 3 ortez uciskowych dla dziewczynki oraz 2 operacji.

Czytaj także: Antosia potrzebuje pomocy

Leczenie trzylatki jest jednak długotrwałe. I bardzo kosztowne - każde wsparcie się liczy. I dlatego też pieniądze na leczenie małej zbiera dzisiaj Klub Iskra MC Poland. W siedzibie stowarzyszenia w Kuźni – Twierdzy nr 9 - odbywa się dziś charytatywny koncert w rytmie hip-hopu. Na scenie zaprezentowali się artyści z Poznania: Chudy LzC Official, Roger x Dusio, MajkeL MF x Mino MF i goście. Za konsolą – DJ DEJW.

ZOBACZ WIDEO:

Wejście na koncert i imprezę są darmowe, ale każda wrzucona złotówka do puchy będzie przekazana właśnie Antosi. 

ZOBACZ ZDJĘCIA Z IMPREZY

A my przypominamy, że pomagać w leczeniu Antosi można na wiele sposobów. Jest to m.in. „zrzutka”: zrzutka.pl/na-leczenie-i-rehabilitacje-antosi. Można także dokonać wpłaty na konto: 34 8407 0003 0326 0667 2000 0001 z dopiskiem DLA ANTOSI. W okresie rozliczania PIT można przekazać Antosi 1% wpisując nr. KRS 0000460069 Cel szczegółowy: DLA ANTOSI.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (1)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ xyz
  2 miesiące temu 1
  Gdzie są wladze Chocza czy Pleszewa? Pokazują się tylko przed wyborami, kiedy sami czegoś potrzebują... Brawo Iskra i Fundacja Humana!
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji