Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ASPOMASZ PRACA a1

Po czynach ludzi ją poznacie, czyli 130-lecie ZSUG

› Aktualności ponad rok temu    24.09.2016
Justyna Napieraj
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
Zaproszeni na jubileusz absolwenci otrzymali po egzemplarzu książki o ZSUGZaproszeni na jubileusz absolwenci otrzymali po egzemplarzu książki o ZSUG fot. Justyna Napieraj

Na uroczystość z okazji 130-lecia Zespołu Szkół Usługowo-Gospodarczych w Pleszewie przybyli nie tylko absolwenci placówki czy jej byli pracownicy, ale także prawnuczka patrona Hipolita Ciegielskiego - Zofia Cegielska-Doerffer.

Obchodzona w tym roku rocznica była też okazją do przedstawienia nie tylko obecnie działającej szkoły, ale także dokonań i pasji jej absolwentów. Prezentacja nawiązywała do tytułu okolicznościowego wydawnictwa na temat jubileuszu "Historia czynami ludzi pisana".

Miłym akcentem uroczystości był symboliczny czek przekazany dytektorce ZSUG Iwonie Kałużnej przez gościa - Marzenę Wodzińską, czlonka zarządu województwa wielkopolskiego. Nie zabrakło podziękowań, wręczenia nagród w konkursach oraz koncertu. Wieczorem odbyła się jubileuszowa biesiada

CZYTAJ TAKŻE:

ADMINISTRACJA SZKÓŁ ŚREDNICH ZNAJDZIE SIĘ W STAROSTWIE? KLIK!

STARE AUTA ZNÓW JEŹDZIŁY PO OKOLICY. ZDJĘCIA!

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (3)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Pfff
  ponad rok temu ocena: 100%  3
  Tak milo mowic to umie kazdy lecz niesprawdza sie to w praktyce...
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Zsug
  ponad rok temu 2
  Tak wybrani z wielu tysięcy ale lista absolwentów, którzy chcieliby podzielić się z nami swoimi sukcesami nie jest zamknięta. Czekamy nadal na kolejnych chętnych do których nie zdążyliśmy jeszcze dotrzeć. zsug.pleszew@wp.pl Zapraszam.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Piotr
  ponad rok temu ocena: 100%  1
  widzę, że tylko wybrani absolwenci ;)
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji